Pozostałe informacje

Wszystko inne związane z MCU — komiksy, gadżety, konkursy, programy dokumentalne i promocyjne, wydarzenia itd.
Cyberius
Młody Agent
Ulubiona postać z MCU: Punisher

Re: Pozostałe informacje

Postautor: Cyberius » 07 lip 2017, 23:24

Eryk0201 pisze:Żona Stana Lee, Joan zmarła w wieku 95 lat po 69 latach małżeństwa.

Trzymaj się Stan :/

Starość nie radość :(

Eryk0201 pisze:Kolejny wywiad z Pascal i Feige'em i ostateczne, niewieloznaczne stanowisko na temat Venoma i Silver & Black: Filmy są oddzielną serią, tak jak filmy Foxa. Kiedy mówili o "tej samej rzeczywistości", mieli na myśli filmy na podstawie komiksów Marvela.

Venom nie jest w żaden sposób spokrewniony z MCU.

https://talkiesnetwork.com/2017/07/05/k ... with-sony/

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czyli to już ostateczna wersja? :lol:

Awatar użytkownika
muppet90
Agent Tarczy
Kontaktowanie:

Postautor: muppet90 » 09 lip 2017, 15:48

Green Goblin ze Spider-Mana mógł wyglądać o wiele lepiej i straszniej:
http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili ... aszniejszy

"Jednak ostatecznie z tej koncepcji zrezygnowano z uwagi na to, że widz mógł nie rozpoznać odtwórcy roli Zielonego Goblina." - to chyba dobrze? Po coś superbohaterowie i superzłoczyńcy noszą maski, właśnie by nikt nie mógł ich rozpoznać. Głupi argument.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 09 lip 2017, 18:21

Z naszej perspektywy głupi, ale widocznie trafiło na takiego narcystycznego aktora. Dobrze, że nie każdy aktor tak myśli- np. Bill Nighy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 11 lip 2017, 11:57

Czyli można powiedzieć, że Venom jest w tym samym universum, co Amazing Spider-Man, co nie? W końcu to Sony i to Sony... Ja bym nawet w Venomie 2 dał cameo Andrew Garfieldowi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Postautor: Vapid » 11 lip 2017, 15:01

Crosoverliker pisze:Czyli można powiedzieć, że Venom jest w tym samym universum, co Amazing Spider-Man, co nie? W końcu to Sony i to Sony... Ja bym nawet w Venomie 2 dał cameo Andrew Garfieldowi.
Chyba nie. Venom z Hardym ma być w całkowicie innym uniwersum. Bez powiązań z trylogią Raimiego, bez powiązań z filmami Webba. Chyba że Amy Pascal znowu coś sobie wymyśli :|
"It's time to pay for your sins."
"Bullets are the beauty and I don't know why..."

Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 11 lip 2017, 15:08

Trochę bez sensu, że jedna firma robi 2 universa. A zastrzegali gdzieś, że Venom jest zupełnie odrębny, czy zapomnieli o tej kwestii? Dopóki nie zastrzegą, to osobiście będę uważał Venoma, Silver & Black i inne twory Sony za spin-offy Amazing Spider-Mana, nawet jeśli Garfield nie wystąpi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 13 lip 2017, 13:42

Nie wiedziałem, że twórcy pierwszej serii o Spider-Manie- Columbia Pictures należą do Sony. Natrafiłem na różne informacje z 2010, że chciano nakręcić Spider-Mana 4 z Carnage'm, ale Sam Raimi i Tobey Maguire zrezygnowali, bo woleli się zająć nowymi projektami. Zdecydowano się więc na reboot- Amazing Spider-Man. W tej sytuacji Venom ma sens. Nie jest to ani spin-off MCU ani Amazing Spider-Mana, tylko kontynuacja Spider-Mana Sama Raimiego. To jest planowany 7 lat temu Spider-Man 4, tylko, że... bez Spider-Mana. Dopiero po premierze wyrobię sobie zdanie czy brak Raimiego w Venomie robi różnicę, ale już teraz nie podoba mi się brak Tobey Maguire'a w Venomie i pewnie w Silver&Black. Mam nadzieję, że zobaczymy Maguire'a (nie Garfielda i nie Hollanda) w jakichś kontynuacjach, typu Venom 2 czy Silver&Black2, jeśli powstaną. Tylko pytanie czy ponad 40-letni Spider-Man to dobry pomysł. Ciekawe czy Sony w ogóle rozmawiało z Maguire'm o ich nowych filmach. Jednak z drugiej strony Robert Downey Jr jest jeszcze starszy, a jest dobrym Iron Manem. Tak czy siak - zagadka Venoma rozwiązana- to mocno zmodyfikowany stary projekt Spider-Mana 4... bez głównego bohatera. Tylko mam nadzieję, że pomiędzy Spider-Manem 3, a Venomem nie będzie żadnej dziury. Ale to Sony miedza- najpierw jedna seria, potem druga, potem powrót do pierwszej i to dziwny powrót, a w międzyczasie Marvel robi trzecią serię... Jak szaleć, to szaleć!

Co o tym myślicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 13 lip 2017, 14:29

Crosoverliker pisze:Co o tym myślicie?

Nie. To jest nowa seria, którą Sony tworzy wykorzystując dobrą sławę MCU. Widzą, że wszyscy lubią nowego Pająka, więc tworzą Venoma w taki sposób, żeby ludzie myśleli że są powiązani. Wykorzystywanie sławy.

Seria Raimiego jest już dawno zamknięta. Venom tam już był i to jeszcze jako inny aktor. Tym bardziej chyba nawet Sony nie zdecydowałoby się zrobić takiej głupoty jak prowadzenie 2 równoległych Spider-Manów w 2 różnych seriach granych przez 2 różnych aktorów. To by się spotkało z ogromną falą krytyki, bo jest to dojenie kasy w najbardziej leniwy sposób.

Niestety, Venom nie ma sensu. Jest osobnym projektem, który powstaje przez bankructwo Sony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 13 lip 2017, 14:57

Ja wiem, że Sony robi dziwactwa, ale to już nie moja wina. Ja tylko próbuję to zrozumieć i znaleźć w tym jakiś sens. Ja osobiście będę uważał Venoma za spin-off Spider-Mana 3 Raimiego, dopóki Pascal nie powie w jakimś wywiadzie wprost, że tak nie jest. Zmiany w obsadzie się niestety zdarzają- Hulka w MCU też grało 2 aktorów- Norton i Ruffalo. Poza tym Venom to historia opowiadana od środka, więc żeby ją zrozumieć, to i tak trzeba obejrzeć Spider-Mana 3. Nawet przy założeniu, że to inne universa, tylko najważniejsze wydarzenia są takie same. Ale nie widzę powodu, dla którego to by miały być inne universa, skoro oba są od Sony. Sony już raz zrobiło reboot Spider-Mana, ale sensownie- od początku. A teraz, skoro dają od środka, to to nie jest reboot. Reboot by był jakbyśmy mieli trzecią śmierć Wujka Bena.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paula
Moderator
Ulubiona postać z MCU: Stucky

Postautor: Paula » 17 lip 2017, 6:44

Czy będzie nowy film o Hulku? Mark Ruffalo i Kevin Feige zabierają głos
https://naekranie.pl/aktualnosci/czy-be ... os-2087411
Obrazek

Wróć do „Inne”