Strefa shippers

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela
Awatar użytkownika
Kamyk
Założyciel
Ulubiona postać z MCU: Loki

Re: Strefa shippers

Postautor: Kamyk » 13 maja 2016, 18:36

Kate_Bishop pisze:silna kobieta, która nie da sb w kaszę dmuchać.

To akurat na plus, Sharon ma potencjał, ale jakoś nie kupiłam ich relacji... Trochę to dla mnie wypadło w CW w stylu...
Spoiler: pokaż
"Och wow, jesteś spokrewniona z Peggy, wiesz w sumie to już dawno chciałem się z tobą umówić"... Steve, please :facepalm Gdyby wyszło w rozmowie, że już się wcześniej spotykali na kawie i zdążyli lepiej poznać to jeszcze miałoby dla mnie sens, a tu nagle jakiś kiss z niczego?! :? Tylko reakcja Sama i Bucky'ego ratowała dla mnie tą sytuację. Jedyna scena, która mi zgrzytnęła w tym filmie. Naprawdę tyle było mówione, żeby nie dawali jej tylko jako lalunię dla Steve'a, żeby był chociaż jeden superbohater, chociaż jeden film w którym nie będzie sceny pocałunku. Moim zdaniem subtelny wątek Wanda-Vision wystarczył i to z Sharon odbieram jako wepchnięcie na siłę tylko po to, żeby Disney nie czepiał się, że główny bohater nie przysysa się ustami do obiektu płci przeciwnej.
Ciężki spoiler: pokaż
Kurcze... Ten film był naprawdę dobry skoro nie ma poważniejszych rzeczy do których mogłabym się przyczepić. :P
I was slain by Thanos, for the good of the Universe

Awatar użytkownika
Paula
Moderator
Ulubiona postać z MCU: Stucky

Postautor: Paula » 13 maja 2016, 20:38

Kamyk pisze:To akurat na plus, Sharon ma potencjał, ale jakoś nie kupiłam ich relacji... Trochę to dla mnie wypadło w CW w stylu...
"Och wow, jesteś spokrewniona z Peggy, wiesz w sumie to już dawno chciałem się z tobą umówić"... Steve, please :facepalm Gdyby wyszło w rozmowie, że już się wcześniej spotykali na kawie i zdążyli lepiej poznać to jeszcze miałoby dla mnie sens, a tu nagle jakiś kiss z niczego?! :? Tylko reakcja Sama i Bucky'ego ratowała dla mnie tą sytuację. Jedyna scena, która mi zgrzytnęła w tym filmie. Naprawdę tyle było mówione, żeby nie dawali jej tylko jako lalunię dla Steve'a, żeby był chociaż jeden superbohater, chociaż jeden film w którym nie będzie sceny pocałunku. Moim zdaniem subtelny wątek Wanda-Vision wystarczył i to z Sharon odbieram jako wepchnięcie na siłę tylko po to, żeby Disney nie czepiał się, że główny bohater nie przysysa się ustami do obiektu płci przeciwnej.
Kurcze... Ten film był naprawdę dobry skoro nie ma poważniejszych rzeczy do których mogłabym się przyczepić. :P

Niestety, ale dla mnie ta relacja to drewno. Ich intymny moment spokojnie przyćmiły sceny z garbusa, które osobiście uwielbiam.
Więcej uczuć było pomiędzy Stevem a Natashą w kościele. Widząc Steve'a przygnębionego i Nat, która przyleciała dla niego, żeby nie był sam - jedna z najlepszych( Stucky oczywiście na pierwszym). I nagle Steve po pogrzebia dostał olśnienia, bo już były uśmieszki pomiędzy nim a Sharon. Coś mi się wydaje, że ta scena wycięta nawet nie pomogłaby zrozumieć tego pocałunku.
Grafika: pokaż
Obrazek
Grafika: pokaż
Obrazek

Sorry, ale mam nadzieje, że w IW jej nie będzie, bo tak szczerze powiedziawszy do sprawy Thanosa nic nie wniesie, a do przyziemnych - również, bo jest poszukiwana i nie może być agentką. A będzie czas zabierać postacią, które mogą coś naprawdę pokazać, np. Loki. Bo w takim naładowanym filmie czy 1 czy 2 każda minuta na ekranie się liczy 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Veli
Sidekick

Postautor: Veli » 14 maja 2016, 13:24

Nie wiem czy to trolling Joe, czy Russos naprawdę mają w planach świrować coś z Buckynat, ale... :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
◢◤

Awatar użytkownika
Howlett
Administrator

Postautor: Howlett » 14 maja 2016, 13:35

Akurat BuckyNat to bym propsował.
Hear me... and rejoice. You have had the privilege of being saved by the Great Titan. You may think this is suffering. No. It is salvation.

Awatar użytkownika
Freedoooom
Adept

Postautor: Freedoooom » 14 maja 2016, 19:05

Ja jestem za Stony (tym bardziej, że z tego, co wiem ta para zaistniała w komiksach :D ) i serduszko mi pękło podczas CW. I oczywiście FrostIron i Tony+Pepper :3

Awatar użytkownika
Paula
Moderator
Ulubiona postać z MCU: Stucky

Postautor: Paula » 14 maja 2016, 21:51

Coś ze Stucky :shield :bic
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 15 maja 2016, 17:28

Paula pisze:Coś ze Stucky :shield :bic

I to odbicie w lusterku XD
Nie cytuj zdjęć - Veli
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Stephen Strange
Kontaktowanie:

Postautor: Aiden » 17 maja 2016, 22:06

Naprawdę oni dwaj? :D Serio? :D
Obrazek

DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 24 maja 2016, 16:46

Mamy nowy ship w Marvelu!

Nat-Man! Czyli Nat i Ant-Man :) a do tego jakby przekręcić litery w Ant dostali bysmy Nat :D
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Stephen Strange
Kontaktowanie:

Postautor: Aiden » 28 maja 2016, 20:33

DarthVader pisze:Mamy nowy ship w Marvelu!

Nat-Man! Czyli Nat i Ant-Man :) a do tego jakby przekręcić litery w Ant dostali bysmy Nat :D

Ant-Man to z Hope jest, i dobrze to wygląda.
Natasha z Clintem póki co wygrywa.
Obrazek

Wróć do „Dyskusje”