Yggdrasil czy Droga Mleczna?

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela
Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Re: Yggdrasil czy Droga Mleczna?

Postautor: fontelles22 » 23 maja 2016, 14:30

Pytanie:
Czy Asgardczycy są rasą znaną w kosmosie? Czy może przybierają, tak jak na Ziemi, postacie z mitów. Wiemy, że zna ich Kolekcjoner, zna ich prawdopodobnie Thanos, ale co tacy asgardczycy znaczą dla Xandaru? Z jednej strony statki kosmiczne, ludzkość na obcej planecie, a po przeciwnej stronie "biedna" Ziemia i obok asgard, który wygląda jak z bajki.

Asgard mi też wyglądał na jakiś osobny wymiar, ciężko to wszystko powiązać, a co dopiero gdy dojdzie magia Doktora i różne rzeczywistości.
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 12 cze 2016, 20:56

Moim zdaniem Yggdrasil jest większy , bo posiada 9 królestw , a Droga Mleczna tylko dwa .
Obrazek

tellchar
Żółtodziób
Ulubiona postać z MCU: Thor

Postautor: tellchar » 03 gru 2017, 1:56

Ciężko powiedzieć. Można chyba przyjąć interpretację łączną - Yggdrasil to połączenie między 9 planetami w różnych galaktykach. Heimdall mówi, że widzi 9 królestw i 10 trylionów dusz - raczej nie wydaje mi się, żeby populacja 9 galaktyk wynosiła "tylko" tyle.

P.S. Witam wszystkich!

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Postautor: She-Doc » 03 gru 2017, 16:44

tellchar pisze:Ciężko powiedzieć. Można chyba przyjąć interpretację łączną - Yggdrasil to połączenie między 9 planetami w różnych galaktykach. Heimdall mówi, że widzi 9 królestw i 10 trylionów dusz - raczej nie wydaje mi się, żeby populacja 9 galaktyk wynosiła "tylko" tyle.

P.S. Witam wszystkich!

Witaj na forum :mrgreen: Zapraszam do dyskusji na forumowym chacie!
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

Wróć do „Dyskusje”