Jakich aktorów chcemy zobaczyć w MCU?

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela
Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Jakich aktorów chcemy zobaczyć w MCU?

Postautor: fontelles22 » 22 maja 2016, 15:36

Post założony częściowo po to, by uzyskać dostęp do czatu, a częściowo by poznać Wasze zdanie. :D

Tak jak w temacie. Kogo potrzeba w MCU? Kto powinien zagrać jakąś postać? Kiedyś, wiele osób mówiło, że Benedict jest idealny do roli Doktora. I rzeczywiście się sprawdziło. W naszym uniwersum pojawia się coraz więcej znanych nazwisk, jak widać po Gwiazdozbiorze.

Można się też zacząć zastanawiać, jakiej postaci/aktora powinni się pozbyć?

Zacznę może od powrotu Tima Rotha. Myślę, że można by go pokazać jako ciekawego łotra.
Skoro wiemy, że w Black Panther zagra prawdziwa śmietanka czarnoskórych aktorów, to musi się tam znaleźć pan Morgan Freeman. Najlepiej jako jakiś polityk, ewentualnie speaker radiowy.

Mam nadzieję, że temat się spodoba. Zapraszam do dyskusji. :D
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Doświadczony Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Re: Kogo chcemy zobaczyć w MCU?

Postautor: Antmanfilmweb » 22 maja 2016, 18:47

Ja chciałbym zobaczyć Kanga , Skrulli , Amorę , Galactusa, Warlocka i śmierć .
Obrazek

Awatar użytkownika
Veli
Administrator

Postautor: Veli » 23 maja 2016, 10:00

Antmanfilmweb pisze:Ja chciałbym zobaczyć Kanga , Skrulli , Amorę , Galactusa, Warlocka i śmierć .

Myślę, że autorowi tematu chodzilo o aktorów, nie postacie z komiksów.
Widzę wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
Mameha
Adept
Ulubiona postać z MCU: Scarlet Witch

Postautor: Mameha » 23 maja 2016, 10:10

Jude Law. Nie wiem jaką konkretną postać mógłby zagrać, ale jeśli w MCU jest dwóch Sherlocków, to wypadałoby zaangażować drugiego Watsona :)

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 23 maja 2016, 14:19

Mameha pisze:Jude Law. Nie wiem jaką konkretną postać mógłby zagrać, ale jeśli w MCU jest dwóch Sherlocków, to wypadałoby zaangażować drugiego Watsona :)

Świetny aktor. Może powinien zagrać jakiegoś złego? Najlepiej niech dadzą go do sparingu z Doctorem, a Everet Ross niech się bije z Tonym. :D
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Mameha
Adept
Ulubiona postać z MCU: Scarlet Witch

Postautor: Mameha » 23 maja 2016, 14:41

Podoba mi się ten pomysł! :D Jude świetnie pasuje na złego gościa :D Kevin i spółka powinni to przemyśleć :D

Awatar użytkownika
Tonka
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Hank oczywiście xd
Kontaktowanie:

Postautor: Tonka » 06 lip 2016, 9:40

Moim niespełnionym marzeniem jest pojawienie się jasnowłosego młodego Hanka Pyma (zaskoczyło to kogoś? XD). Na forum wybraliśmy już aktora, który (moim skromnym zdaniem) jest idealnym kandydatem a mianowicie.....<dramatyczna pauza>......Ryan Gosling. Poprostu uznałam, że pasuje idealnie i nikt mojego zdania nie zmieni xD
,,HI! I'm the Wasp! And you've just been STUNG!"

Awatar użytkownika
gone_girl
Adept

Re: Jakich aktorów chcemy zobaczyć w MCU?

Postautor: gone_girl » 15 sie 2016, 18:32

Ja bym chciała zobaczyć Vina Diesela. Jeden z moich ulubionych aktorów, no i świetnie nadawałby się do roli superbohatera :D
,,Slay your demons when you're awake, they won't be here to get you in your sleep''

Awatar użytkownika
Dobby
Superszpieg
Kontaktowanie:

Postautor: Dobby » 15 sie 2016, 18:57

gone_girl pisze:Ja bym chciała zobaczyć Vina Diesela. Jeden z moich ulubionych aktorów, no i świetnie nadawałby się do roli superbohatera :D

Vin już gra Groota :D a właściwie podkłada głos :)

A co do tematu ja bym chciał np. Emmę Watson :) idealnie by pasowała do tego uniwersum np. ktoś posunął mi pomysł np mogłaby zagrać Tigrę
KOMNATA TAJEMNIC ZOSTAŁA OTWARTA... STRZEŻCIE SIĘ WROGOWIE DZIEDZICA

Strach przed imieniem zwiększa strach przed tym kto je nosi

Mistrz Yoda

Awatar użytkownika
gone_girl
Adept

Postautor: gone_girl » 15 sie 2016, 19:11

Dobby pisze:
gone_girl pisze:Ja bym chciała zobaczyć Vina Diesela. Jeden z moich ulubionych aktorów, no i świetnie nadawałby się do roli superbohatera :D

Vin już gra Groota :D a właściwie podkłada głos :)

Racja :D Jak mogłam o tym zapomnieć? ; p
,,Slay your demons when you're awake, they won't be here to get you in your sleep''

Wróć do „Dyskusje”