Przekazanie tarczy Kapitana

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela
Awatar użytkownika
Paula
Moderator
Ulubiona postać z MCU: Stucky

Re: Przekazanie tarczy Kapitana

Postautor: Paula » 10 sie 2016, 19:36

Kate_Bishop pisze:Mam jednak nadzieję, że pojawi się gdzieś w stroju Capa na jedną akcję, zanim ustalą następcę :D

Ustalą następcę? Przecież nie będą robić obrad okrągłego stołu na ten temat. :ahaha Jak już to Kapitan ustali swojego następcę, a jakby zaginął/zginą to prawowitymi spadkobiercami tarczy będą Buck i Sam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 07 wrz 2016, 15:17

Ja mam nadzieję ,że nastepcą Capa Steva po 4 części Capa lub po Infinity War , zostanie Sam Wilson Falcon ,moim zdaniem on bardziej nadaje się na jego następce , gdyż ma podobne wyszkolenie jak Steve , a Bucky , był zły niby później w Civil War zmienił stronę na dobrą Steva , ale mam co do tego mieszane uczucia ,
Spoiler: pokaż
niby przebywa zamrożony w Wakandzie ,ale co to za problem wyciągnąć go z tuby i wyprać mu po raz trzeci mózg , bo napewno jeszcze się ktoś taki pojawi z Hydry pokroju Helmuta Zemo lub nawet gorszy .
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 15:48 przez Aleksandra_Anastazja, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiony BBCode
Obrazek

Adeptus
Adept
Kontaktowanie:

Postautor: Adeptus » 21 paź 2016, 22:38

Podobno Sebastian ma w tej chwili kontrakt dłuższy niż Chris Evans - co chyba świadczy, że przynajmniej kiedyś planowali, żeby Steve umarł, a Bucky go zastąpił (co mogło się zmienić, bo Evans przebąkuje, że jednak chciałby przedłużyć umowę).

Awatar użytkownika
Reactor
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Iron Man

Postautor: Reactor » 22 paź 2016, 14:25

Stan rzeczywiście ma kontrakt dłuższy niż Evans (http://www.gamesradar.com/marvel-actors/, http://moviepilot.com/posts/3917659), bo podpisał kontrakt na 9 filmów, 3 ma już za sobą, 2 zapowiedziane, więc zostają jeszcze 4 filmy. Evans ma bodajże kontrakt na jeszcze jeden film, z tym, że jak sam powiedział jest chętny do dalszej współpracy z Marvelem.
Czyli jest całkiem możliwe, że w przyszłości tarczę Capa przejmie Bucky. I chociaż nie za specjalnie lubię postać Barnes'a to imo, ta opcja jest najlepsza. Bo ani Falcon, ani Hawkeye po prostu nie nadają się do tego by być Kapitanem Ameryką.
Keep calm and smoke weed :D

Adeptus
Adept
Kontaktowanie:

Postautor: Adeptus » 22 paź 2016, 17:21

@ Reactor
A w sumie, to czy jak Hawkeye i Falcon próbowali swoich sił w kapitanowaniu, to używali tarczy? Bo nie bardzo widzę, jak mocna ją połączyć z łucznictwem/lataniem.

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 23 paź 2016, 21:43

Adeptus pisze:@ Reactor
A w sumie, to czy jak Hawkeye i Falcon próbowali swoich sił w kapitanowaniu, to używali tarczy? Bo nie bardzo widzę, jak mocna ją połączyć z łucznictwem/lataniem.

Clint rzucał tarczę do Kapitana w trakcie AoU - pierwszy atak Ultrona (ten po imprezie)
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Postautor: Vapid » 24 paź 2016, 11:29

Kate_Bishop pisze:Clint rzucał tarczę do Kapitana w trakcie AoU - pierwszy atak Ultrona (ten po imprezie)
Raz miał tarczę Capa w rękach i już na go zastąpić? No to jak tak, to o miano Capa mogą także ubiegać się: Bucky, James Montgomery Falsworth ( a nie, on już umar), Red Skull, Czarna Wdowa, Spider-Man i Ant-Man. A może nawet i Thor - przecież uderzał ją Mjolnirem. Obecnie w MCU tylko dwie osoby mają realne szanse na zastąpienie Steve'a - Bucky i Falcon. Stawiam na Falcona. Może przynajmniej wtedy tarcza w magiczny sposób nie wracałaby do Capa-Falcona tylko Redwing by ją zgarniał.
"W życiu przecież chodzi o to żeby głównie żyć"

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater

Postautor: Kate_Bishop » 24 paź 2016, 16:38

Vapid pisze:Raz miał tarczę Capa w rękach i już na go zastąpić?

Ja nie mówię, że zostanie Capem. Wręcz wątpię i nie chcę XD Wolę, żeby był Roninem :D
Odpowiedziałam jednak na to pytanie:

A w sumie, to czy jak Hawkeye i Falcon próbowali swoich sił w kapitanowaniu, to używali tarczy?

W filmie miało to miejsce. Komiksów nie czytałam, ale z tego, co mi wiadomo, to potrafił to robić. Gdzieś chyba nawet o tym czytałam...

Znalazłam :D

Warto zaznaczyć, że Clint należy do nielicznej grupy osób, które doskonale opanowały technikę posługiwania się tarczą Kapitana Ameryki.
http://marvelcomics.pl/bios/index/id/181/Hawkeye-[Clint-Barton]

Awatar użytkownika
Reactor
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Iron Man

Postautor: Reactor » 24 paź 2016, 16:52

Nie chodzi o to czy używali tarczy czy nie. Dużo bardziej chodzi o wyszkolenie w walce, szybkość, siłę itp. Oczywiście, Falcon i Hawkeye, też są bardzo dobrze przygotowani do walki itd., ale jak nie patrzył Winter Soldier jest jednak dużo lepszy od nich. Podobnie jak Cap został poddany programowi superżołnierza, ma duże doświadczenie w walce - II w.ś., służba dla Hydry. Plus argument długości czasu trwania kontraktu S. Stana. Także jak dla mnie to najlepszy kandydat na zastąpienie Rogersa w roli Kapitana Ameryki.
Keep calm and smoke weed :D

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater

Postautor: Kate_Bishop » 28 lis 2016, 22:20

Potencjalny spoiler dotyczący przekazania tarczy - zdjęcie z instagrama jednego z aktorów
https://www.instagram.com/p/BNXdIW6h4C5/

Wróć do „Dyskusje”