Manipulatorzy - najlepsi villaini?

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela
Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Re: Manipulatorzy - najlepsi villaini?

Postautor: Vapid » 23 sie 2016, 17:53

DarthVader pisze:Lubię Guya, i jest to jeden z moich ulubionych aktorów. Niestety, zniszczyli rolę Killiana. Swoją drogą, to całkiem niezły to był twist w Iron Manie 3 - niby nie dostaliśmy prawdziwego i dobrego Mandaryna, ale było ciekawie :)

No tak. "Prawdziwa" twarz Mandaryna była mocnym plot twistem, bardzo mocnym. Ale jednak twórcy nie powinni zmieniać pewnych postaci za bardzo (tak jak Captain HYDRA). Spadła na nich taka fala hejtu, że musieli się ratować One-Shotem "All Hail The King". Whatever, Killian nieźle oszukał świat z tym Mandarynem. Można go zaliczyć do grupki dobrych manipulatorów :)

P.S. Nie wspomniałem o Lexie i tym drugim bo nie oglądałem filmów z ich udziałem.
"W życiu przecież chodzi o to żeby głównie żyć"

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 20 lip 2017, 14:57

No cóż Sęp zdecydowanie nie zalicza się do manipulatorów, ale po filmie ze Spideyem jest już dla mnie w czołówce villianów Marvela.
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 20 lip 2017, 15:37

Moim ulubionym villainem również stał się Vulture i bardzo możliwe, że już nikt nigdy go nie przebije, dlatego mam nadzieję, że jego występ nie jest jednorazowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 17 sie 2017, 22:18

Crosoverliker pisze:Moim ulubionym villainem również stał się Vulture i bardzo możliwe, że już nikt nigdy go nie przebije, dlatego mam nadzieję, że jego występ nie jest jednorazowy.

Jeżeli się pojawi, to raczej przestępcą będzie dla zasady, bo SM uratował mu życie, ale nie będzie miał "drogi powrotnej" do normalnego życia, albo będzie się na nim mścić i zobaczymy go w Szóstce
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 18 sie 2017, 0:32

Jakiej Szóstce?
Obrazek

Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Postautor: Vapid » 18 sie 2017, 9:32

Crosoverliker pisze:Jakiej Szóstce?
Podstępnej Szóstce aka Sinister Six

Kate_Bishop pisze:Jeżeli się pojawi, to raczej przestępcą będzie dla zasady, bo SM uratował mu życie, ale nie będzie miał "drogi powrotnej" do normalnego życia, albo będzie się na nim mścić i zobaczymy go w Szóstce
Imo można z niego zrobić trochę tragicznego villaina - ucieczka z więzienia i chęć pomocy swojej rodzinie. Coś w stylu Sandmana z SM3 Raimiego

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 18 sie 2017, 10:01

Taki drugi Sandman bardzo by mi się podobał.
A z tą Szóstką to tak gdybacie, czy Marvel powiedział gdzieś konkretnie i jednoznacznie, że w ktoryms filmie ta grupa dołączy do obsady? Bo wiecie, że jest dużo komiksów i nie ze wszystkich trzeba czerpać, a z części jeszcze Sony czerpie, a jeszcze części nie realizuje się w wierny sposób...
Obrazek

Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Postautor: Vapid » 18 sie 2017, 10:40

Crosoverliker pisze:A z tą Szóstką to tak gdybacie, czy Marvel powiedział gdzieś konkretnie i jednoznacznie, że w ktoryms filmie ta grupa dołączy do obsady? Bo wiecie, że jest dużo komiksów i nie ze wszystkich trzeba czerpać, a z części jeszcze Sony czerpie, a jeszcze części nie realizuje się w wierny sposób...
Raczej zwykle gdybanie, nic oficjalnie nie wiadomo. Ale z sceny po napisach Homecoming
Spoiler: pokaż
można wywnioskować że może coś w tej sprawie się dzieje. Mamy Sępa i Skorpiona to jeszcze jakichś 4 villainów i ekipa gotowa

Wróć do „Dyskusje”