"W Avengers: Infinity War zginie kilku znanych superbohaterów Marvela" NO TO OBSTAWIAMY KTO SOBIE DEDNIE :>

Postaci, wydarzenia, teorie i inne ogólne rozmowy o Filmowym Uniwersum Marvela

Kto zakończy żywot w IW?

Cap
12
18%
Iron man
6
9%
Black Widow
2
3%
Thor
3
5%
Hulk
2
3%
Vision
8
12%
War Machine
3
5%
Hawkeye
8
12%
Falcon
2
3%
Winter Soldier
3
5%
Scarlet Witch
0
Brak głosów
Fury
3
5%
Maria Hill
0
Brak głosów
Black Panther (lel odpada)
0
Brak głosów
Spiderman (ten tyż)
0
Brak głosów
Ant-Man (tyż)
0
Brak głosów
Doctor Strange (i ten)
0
Brak głosów
Ktoś ze Strażników (napisać kto)
2
3%
Ktoś kim nikt z nas się nie przejmie, czyt. jakieś randomy
10
15%
Ktoś inny
2
3%

Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
Veli
Sidekick

"W Avengers: Infinity War zginie kilku znanych superbohaterów Marvela" NO TO OBSTAWIAMY KTO SOBIE DEDNIE :>

Postautor: Veli » 25 cze 2017, 11:17

Oby to nie był troll. Chcę dramatuf! Kogo nie wymieniłam, a myślicie, że zginie, pisać na dole samemu.
https://naekranie.pl/aktualnosci/w-avengers-infinity-war-zginie-kilku-znanych-superbohaterow-marvela-1999387
◢◤

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Re: "W Avengers: Infinity War zginie kilku znanych superbohaterów Marvela" NO TO OBSTAWIAMY KTO SOBIE DEDNIE :>

Postautor: Crosoverliker » 25 cze 2017, 13:48

Zagłosowałem na kogoś, kim nikt się nie przejmie. Nie tylko dlatego, że mam taką nadzieję, ale też dlatego, że to ma sens- po co zbijać ważne osoby, skoro powstanie jeszcze wiele filmów?
Ewentualnie może jeszcze zginąć Cap żeby film był wierny komiksowi, ale tego bym nie chciał.
Obrazek

Cyberius
Młody Agent
Ulubiona postać z MCU: Punisher

Re: "W Avengers: Infinity War zginie kilku znanych superbohaterów Marvela" NO TO OBSTAWIAMY KTO SOBIE DEDNIE :>

Postautor: Cyberius » 26 cze 2017, 16:17

Ja obstawiam Visiona. Na bank dednie, bo ma w końcu Kamień Nieskończoności :P

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Postautor: She-Doc » 28 cze 2017, 20:22

Kapitan Ameryka i Vision
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 01 lip 2017, 8:35

Falcon, Vision, Ktoś inny (może ktoś nowy o kim zapomnimy) i randomy bo to oczywiste. Chociaz ja bym się nimi przejmował ;(
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 03 sie 2017, 22:50

Wszyscy, którym kończą się kontrakty: Tony, Steve, Clint, ktosietamjeszczeniepamiętam...
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Postautor: She-Doc » 29 paź 2017, 13:17

Nie ma go na liście i nie jest superbohaterem ale po Ragnaroku niestety spodziewam się śmierci Lokiego.
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

Awatar użytkownika
Phenomenal
Adept

Postautor: Phenomenal » 08 lis 2017, 22:11

Zginą wszyscy :twisted: prawie ;-) a w A4 powrócą sie pożegnać :hug za pomocą któregoś kamienia Time stone maybe
Obrazek

Wróć do „Dyskusje”