Uwagi, pomysły, pytania na temat forum.

Z życia naszego forum
Pan Bartosz

Re: Uwagi, pomysły, pytania na temat forum.

Postautor: Pan Bartosz » 20 lip 2016, 15:37

Ja też poproszę o usunięcie mojego konta. Jeżeli jest taka możliwość, oczywiście.

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Stephen Strange
Kontaktowanie:

Postautor: Aiden » 02 sie 2016, 22:00

Co do zmiany rang, ponieważ pojawiła się taka okoliczność.
Albo jeśli się da to zrobić zakładki HYDRA albo TARCZA i zrobić osobno po kilka rang.
Każdy użytkownik by wybrał do której chce należeć i jakieś nazwy wymyślić...w Hydrze najwyższa mogłaby się nazywać Zimowy Żołnierz...a nazwy rang brać z jakichś specjalnych postaci z każdej z organizacji.

Albo zrobić też trzecią opcję, jako neutralną xD.
Obrazek

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 08 wrz 2016, 10:01

Ponawiam pomysł o zmiennym banerze na forum. Jeżeli nie pasuje Wam doktorek, to może Strażnicy Galaktyki? Na Comic-Conie pokazali dosyć fajny concept art. Ewentualnie można zrobić tak, że baner zmienia się tydzień przed premierą filmu, a trwa on aż do premiery następnego.
Ostatni tydzień października - 28 kwietnia 2017 - Doktor Strange
28 kwietnia 2017 - 7 lipca 2017 - Strażnicy Galaktyki vol. 2
7 lipca 2017 - 3 listopada 2017 -Spider Man: Homecoming
itd.
Argument o uniwersalności oraz ponadczasowości baneru z Civil War uważam z trochę nietrafiony, bo Avengersi nie powinni być ciągle podzieleni. Rozumiem, że jest tam sporo postaci, ale w tym wypadku będziemy czekać na nowy baner aż do Infinity War.
Można też w sumie urządzać coś w stylu rocznic premier filmów. Zmieniamy wtedy na krótko baner na nawiązujący do starszego filmu. Ale z tym, to już może być za dużo roboty.
Obrazek
Obrazek
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Veli
Administrator

Postautor: Veli » 08 wrz 2016, 20:06

fontelles22 pisze:Ponawiam pomysł o zmiennym banerze na forum.]

Listen — sam pomysł ze zmiennością bannerów od czasu do czasu jest fajny, ale jak widzisz, admin (założyciel), który się zajmuje sprawami technicznymi, nie zagląda tu często i sądzę, że nie ma czasu. Ja niestety nie mam uprawnień do ingerowania w wygląd forum. Zresztą znaleźć idealną, nadającą się grafikę w Ultra HD (jak ta obecna) to nie łatwa sztuka, bo sama próbuję od kilku godzin i nic się imo na banner nie nadaje.
I see everything. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 08 wrz 2016, 22:54

Rozumiem, że nie jest łatwo. Cóż póki co pozostaje mi zmieniać tapetę co parę miesięcy i ewentualne poszukiwania grafik w Ultra hd
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Postautor: She-Doc » 04 lis 2016, 16:34

Proponuję dodanie tych emotek z okazji premiery filmu Doctor Strange
Ancient One Obrazek Doctor Strange Obrazek Kaecilius Obrazek Baron Mordo Obrazek Wong Obrazek
Ewentualnie jeszcze kilku innych emotek
Nick Fury Obrazek Czarna Wdowa Obrazek Winter Soldier Obrazek

Dodano po 1 godzinie 36 minutach 3 sekundach:
Witam,
Prosiłabym jeśli można o usunięcie mojego konta.
Dziękuję
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

Awatar użytkownika
Veyu
Agent Tarczy

Postautor: Veyu » 17 mar 2017, 20:59

Od zawsze mnie zastanawiało: czy moderatorzy widzą historię edycji postów? W sensie, mogą zobaczyć, co zostało zmienione?
To nie tak, że ja mam coś do ukrycia.
"With great power comes great electricity bill."

Wróć do „MarvelForum.net.pl”