Komiksowe filmy FOX

Filmy i seriale z serii X-Men itp.
Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Re: Komiksowe filmy FOX

Postautor: Antmanfilmweb » 20 lut 2018, 17:12

Ryan to ma gest ,brawa dla Pana Poola

https://naekranie.pl/aktualnosci/dzieci ... ia-2947720

Czy film X-Force powstanie ? Są nowe informacje

https://naekranie.pl/aktualnosci/czy-fi ... je-2958522

Deadpool 2 Zazie Beetz o filmie i postaci Domino

https://naekranie.pl/aktualnosci/deadpo ... no-2966716
Obrazek

Awatar użytkownika
wort801
Agent Tarczy

Postautor: wort801 » 10 mar 2018, 19:13

X-Men: Dark Phoenix – zdjęcie z planu ujawnia nowe kostiumy bohaterów
http://naekranie.pl/aktualnosci/x-men-d ... ow-3008202
Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest...May the Force be with you.

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Thanos

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 15 mar 2018, 11:13

Tak dla przypomnienia, oglądałem ostatnio zmiatający wszystkie inne teasery niczym zawistny huragan, materiał promujący "Deadpool 2". Jakie to było dobre. A co najlepsze można było doszukać się tu i okrutnego, momentami czarnego humoru. Wade Wilson i jego szczególna ,,od serca" pomoc, zawsze ,,gdy jest na warcie". Obejrzyjcie koniecznie. Link do extended teaser "Deadpoola 2" poniżej.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 21 mar 2018, 16:16

Deadpool 2 jak widzowie ocenili wersje filmu po dokrętkach

https://naekranie.pl/aktualnosci/deadpo ... ch-3033418
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 22 mar 2018, 9:15

Kolega postujący wyżej, widzę, że w obrazku wyświetlającym się jako podpis pod postem, ustawił sobie "Ebony Maw". Szkarada ze ,,świty Thanosa" dostanie pewnie konkretne zadanie: ekstracja Kamienia Czasu od Doctora Strange'a.

P.S. Niemożliwe, by widzowie ocenili "Deadpoola 2" już po dokrętkach, jak film będzie miał swą premierę za niecałe 2 miesiące. Dla mnie jest to w ogóle nielogiczne, by puszczać cały nagrany i zmontowany materiał widzom, którzy mogliby zaspojlerować i zdradzić fabułę filmu, poszczególne elementy itd. Chyba że jest to widownia kontrolna i puszczano określony odcinek czasu trwania "Deadpoola 2".

,,Szał Ciał" z tymi ocenami danego filmu przed premierą we współczesnym kinie.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 22 mar 2018, 21:20

Nowy zwiastun filmu "Deadpool 2"

Oryginał

https://naekranie.pl/aktualnosci/kim-sa ... -2-3035428
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 23 mar 2018, 9:26

"Deadpool się żeni" i "Deadpool: Łowca dusz" z "Marvel Now!", to mój, jak widać słaby dorobek komiksowego najemnika, wyjadacza aka specjalisty od brudnej roboty Wade'a Wilsona. "Deadpool 2" napewno da mi inspirację do sięgnięcia po kolejne komiksy, być może nawet po trochę specyficzny event, w którym bohaterowie zamieniają się rolami i nie są ponoć tacy skorzy do pomocy, czyli "Axis" bądź "Deadpool Classic" - zwłaszcza ten najnowszy i "Deadpool vs Thanos" w wersji anglojęzycznej, która jest do kupienia na atomcomics.

Dopinder. W końcu jest i on, ten którego ta nieśmiałość, akcentowany angielski to pieśń na moje uszy. :D :D. A jak ja na niego czekałem, to żadne słowa nie oddają, by to opisać. No może dobra Chimichanga by pomogła. Ciekawe czy Dopinder nadal jest z tą swoją narzeczoną, czy posłuchał rad pana Poola.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 23 mar 2018, 21:14

Zwiastun napisy +dubbing

Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 29 mar 2018, 16:28

Dokrętki, to powiedzmy taka bolączka, jak i pewna zaleta współczesnej kinematografii, a zwłaszcza tej, w której szeroko wyłania się i eksponuje etos superbohaterski i wysokobudżetowość produkcji. "X-men: Dark Phoenix" przełożony na luty 2019, "The New Mutants" natomiast z datą premiery na listopad 2019r., ale to wciąż nie jest do końca pewne.

"X-Men Dark Phoenix" będzie opowieścią o jednej z najpotężniejszych postaci, charakterze bądź jak kto woli wcieleniu Mocy w historii Marvela, bo energetyczny byt Phoenixa, jak wiemy, scalił się z ciałem czy to klonem Jean Grey w zależności od wersji: animacja, komiks robią swoje, i mając tak potężnego mocą nosiciela jak Jean, zyskał on gargantuiczne równe astralnym bytom właściwości, prawie nieograniczona potęga - a prawie, gdyż niestety nic nie trwa wiecznie. Polecam serial animowany X-men: "1992-97", gdyż tam wykreowanowo Phoenixa w dwóch odsłonach: tej normalnej i tej odosobnionej, niezwykle agresywnej. W sezonie
trzecim, gdzieś na początku i pod koniec pojawił się Phoenix, najpierw w zwykłym ,,zabarwieniu", a później jako przepełniona gniewem, złymi fluidami persona. Jak wiemy, w związku z pojawieniem się pierwszego uwarunkowania mocy Phoenixa pojawiło się również królestwo Shi'ar, przynajmniej we wspomnianej wyżej animacji. Shi'ar mieli strzec jakiegoś kryształu - ducha Phoenixa, czy coś w tym rodzaju. W uniwersum filmowym Marvela, w "X-men: Dark Phoenix" możliwe, że owe królestwo albo przynajmniej ich Cesarzowa się pojawi. A ja liczę na wykreowanie Jean Grey na najpotężniejszą postać w dziejach całego kinowego Uniwersum Marvela, która będzie nieco inna niż swój komiksowy pierwowzór.

Obrazek

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 29 mar 2018, 21:41

S-men_RedSkull_Army pisze:Dokrętki, to powiedzmy taka bolączka, jak i pewna zaleta współczesnej kinematografii, a zwłaszcza tej, w której szeroko wyłania się i eksponuje etos superbohaterski i wysokobudżetowość produkcji. "X-men: Dark Phoenix" przełożony na luty 2019, "The New Mutants" natomiast z datą premiery na listopad 2019r., ale to wciąż nie jest do końca pewne.

"X-Men Dark Phoenix" będzie opowieścią o jednej z najpotężniejszych postaci, charakterze bądź jak kto woli wcieleniu Mocy w historii Marvela, bo energetyczny byt Phoenixa, jak wiemy, scalił się z ciałem czy to klonem Jean Grey w zależności od wersji: animacja, komiks robią swoje, i mając tak potężnego mocą nosiciela jak Jean, zyskał on gargantuiczne równe astralnym bytom właściwości, prawie nieograniczona potęga - a prawie, gdyż niestety nic nie trwa wiecznie. Polecam serial animowany X-men: "1992-97", gdyż tam wykreowanowo Phoenixa w dwóch odsłonach: tej normalnej i tej odosobnionej, niezwykle agresywnej. W sezonie
trzecim, gdzieś na początku i pod koniec pojawił się Phoenix, najpierw w zwykłym ,,zabarwieniu", a później jako przepełniona gniewem, złymi fluidami persona. Jak wiemy, w związku z pojawieniem się pierwszego uwarunkowania mocy Phoenixa pojawiło się również królestwo Shi'ar, przynajmniej we wspomnianej wyżej animacji. Shi'ar mieli strzec jakiegoś kryształu - ducha Phoenixa, czy coś w tym rodzaju. W uniwersum filmowym Marvela, w "X-men: Dark Phoenix" możliwe, że owe królestwo albo przynajmniej ich Cesarzowa się pojawi. A ja liczę na wykreowanie Jean Grey na najpotężniejszą postać w dziejach całego kinowego Uniwersum Marvela, która będzie nieco inna niż swój komiksowy pierwowzór.

Obrazek

A nie przypadkiem "New Mutants" jest na Sierpień 2019?

http://www.filmweb.pl/news/%22Gambit%22 ... wcu-127622
Obrazek

Wróć do „Filmy i seriale MARVELA spoza MCU”