Komiksowe filmy FOX

Filmy i seriale z serii X-Men itp.
Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Thanos

Re: Komiksowe filmy FOX

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 03 kwie 2018, 8:51

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=108578 Ten link potwierdził moje i twoje sugestie kolego. Tak, "New Mutants" z morzem dokrętek zapremieruje w sierpniu 2019 roku, co w związku z tym rodzi pytanie: ,,Czy produkcja będzie miała taki charakter jaki jej obiecywano: klimatyczny horror z elementami sci-fi, skoro część filmu zastąpi się dużą ilość dokrętek?

Kusi mnie na jakiś komiks nawiązujący do "The New Mutants", taki który byłby dla tego obrazu od Foxa swoistym pierwowzorem. Co polecacie?

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 04 kwie 2018, 14:24

Deadpool idzie na wojnę z Rakiem ma wiadomość dla fanów

https://naekranie.pl/aktualnosci/deadpo ... ow-3062659

Nowe plakaty widowiska "Deadpool 2"

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 19 kwie 2018, 21:44

https://m.youtube.com/watch?v=dpYeFgRN-Nc

Zwiastun Deadpoola 2.

Komiksomaniak mówił, że nie wspomną wprost Thanosa, ja też się tego nie spodziewałem, a tu taka niespodzianka :-D
Nie spodziewałem się też kawału z DCEU :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 20 kwie 2018, 16:29

Deadpool mówiący
Spoiler: pokaż
coś w stylu ,,ej Thanos zaciągnij ręczny, będzie się działo" lub jak nastrojowy cynik, żartujący z Uniwersum DC i jak dziecko na lekcji, z wiecznie podniesioną ręką gotowe do odpowiedzi, nadaktywne, pragnie pokazać swoją niezależność, gotowość do działania i lekką upierdliwość - bycie w centrum uwagi na sterydach!

Żarty Wade'a z Weaselem, które z T.J. Millerem kręcono ponoć na pełnej improwizacji, jak widać na finałowym trailerze, powalą tak samo jak w pierwszym Deadpoolu. Do tego specyficznego tygla dorzućmy Dopindera - taksówkarza, który jak zwykle znajdzie trochę czasu dla ,,Mr. Poola". X-Force, natomiast, w kinowej wersji będzie nowością, przy czym dokładnie zaznajomiony z genezą komiksową tej drużyny nie jestem, i nie wiem kim jest oraz jakie ma znaczenie dzieciak w żółtym, jakby poliestrowym stroju, którego Wade ma uratować, i jaki do tego stosunek ma Cable. Deadpool, podsumowując, ponownie będzie odwalał pogromcę złoli i inne ,,nibylandie" i ,,zębowróżki". :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 20 kwie 2018, 21:56

Jeśli Deadpool w swojej trzeciej części dołączy do MCU, to jego cytat o Thanosie będzie bardzo ciekawy...
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 21 kwie 2018, 13:06

Coś mi się wydaje, że pan pod wąsem na koniec finałowego zwiastuna, bez ,,super-duper" nie wiadomo jakich mocy, jak to na Deadpoola przystało został przyjęty do jego bojowego teamu, będzie miał tylu fanów i tak dużo rozgłosu, jak słodko skrzeczące z dużymi oczamiPorgi ze "Star Wars: The Last Jedi", co będzie nezwykle nieprawdopodobne; tak przynajmniej mi się wydaje. W moim odczuciu "Deadpool 2" będzie bardziej dynamiczny, a gagi, deadpoolowskie fantazjowanie będą zgrywały się z tłem fabuły, muzyką itp. Efekty specjalne to dużo mordobicia, implozji, eksplozji i miażdżenia, co w technologii IMAX, usłyszenie tego, będzie przeżyciem nie do przecenienia.

Odzywka do Thanosa, mroku DC Universe, no i... Peter!

Deadpool: ,,Masz jakieś moce?"
Peter: ,,Nie... ogłoszenie było ciekawe."
Deadpool: ,,Bierzemy cię!".

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 23 kwie 2018, 21:05

Poznajcie Domino nowy spot promocyjny filmu Deadpool 2

https://naekranie.pl/aktualnosci/poznaj ... -2-3118523

X -Men : Dark Phoenix ma być bliski historii z komiksów

https://naekranie.pl/aktualnosci/x-men- ... ow-3181235
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 24 maja 2018, 22:13

Złole, czwarta ściana łamiąca czwartą ścianę, czyli "Deadpool 2" tylko dla sympatyków (SPOILER)!!

Po niektórych komentarzach na "Filmwebie", muszę stwierdzić, że ,,ludzkość" nie rozumie tego filmu, jego charakteru, tego o czym on jest, i jak mocno przesycony ,,odjechaniem" widowiskiem się okazał. "Deadpool 2" to film dla tych, co czytają komiksy, ba, znają Deadpoola bardzo, a to bardzo dobrze i wiedzą jakiego sposobu prowadzenia filmu, jakiej narracji się w tej produckji spodziewać. Przeciętny Kowalski tej produkcji, nikomu nie ubliżając, niestety nie zrozumie. Nie będzie to dla niego widowisko ,,pełne akcji", na które może wybrać się, jako relaks po pracy. Dziwne, wręcz abominacyjne mogą okazać się dla niego sceny, w których Wade rozrywany jest przez wybuch beczek z benzyną na pół, by potem w szkole Mutantów, zregenerować się do całkowitej formy, jakby nic się nie stało; albo obsceniczne, pozbawione piątej klepki zachowanie Deadpoola, wraz z tym jego zwracaniem się do scenarzystów o nielogiczne ujęcia i głupoty fabularne, w których on bierze udział. Takiego widza dodatkowo może rozkojarzyć postać Dopindera, która jest wstawiona jakby dla kontrastu, niekonwencjonalny improwizacyjny, w kwestii gagów, charakter filmu i los, który spotkał członków grupy X-force, a tego, uwierzcie mi, scenarzysta ,,normalnych" filmów akcji nigdy, jako rozwiązania do swojej produkcji nigdy by nie wstawił.

Ten ,,śmieszkowaty" film nie zarobi oszałamiających dolarów, spadających, jak manna z nieba, tak jak to było w przypadku "Avengers: Infinity War”. Wade Wilson wystawia środkowy palec krytykom i hejterom, który widać w urwanej, niesionej eksplozją paliwa w beczkach, poszarpanej kończynie górnej. To nie jest film dla miłośników kina akcji i sci-fi. Przejrzyjmy wreszcie na oczy! „Deadpool”, a głównie „Deadpool 2” to produkt dostosowany dla tych co ,,psotnego” i impertynenckiego Wade’a rozumieją, dla koneserów postaci, czyli takich geeków, którzy znają go tak samo jak on ich; zresztą, nie raz w sequelu "Deadpoola", Deadpool odwoływał się z przymrużeniem oka i figlarnym uśmieszkiem na twarzy wprost do scenarzystów, narzekając na cięcia w scenach i inne niepotrzebne głupoty, które psuły jego film. Miłośnicy "Deadpoola" wiedzą czego po Wilsonie można się spodziewać, dlatego nie zdziwiła ich szybka reakcja "Healing Factor" w ciele Deadpoola i całkowite wyleczenie po tym jak eksplozja paliwa w beczkach rozczłonkowała jego fizyczność na niczym posiekane bezładnie tasakiem tuszę mięsa, ochłapy lub zmiażdżeniu i rozciągnięciu górnej części ciała w stosunku do dolnej, jak to było podczas więziennej jatki w Ice Box.

Niesamowicie ukazana zdolność regeneracji Deadpoola, w końcu zaprezentowany u niego zmysł wyczuwania zagrożeń, coś jakby odbieranie wibracji, fali dźwiękowej o określonej częstotliwości, czy nadwrażliwy słuch bądź zmiany w polu elektrycznym - co było widać w scenie w mieszkaniu Deadpoola, gdzie na łóżku siedziała Vanessa - to świetnie uzupełnienie możliwości filmowego Wade'a Wilsona.

Podsumowując, ciężko, wręcz piekielnie ciężko będzie zrecenzować krytykom "Deadpoola 2", zwłaszcza tym, możnym ekspertom od,,pięknych” filmów, którzy zachwycają nas swoimi wypocinami na różnych forach i portalach internetowych. Czegoś tak ,,deadpoolowskiego" nigdy w światowym kinie nie było. Ta produkcja była bombą ciągłych zmian, pomysłów łamiących typowy konstrukt fabularny filmu. To historia o wykolejeńcach, a nie o ,,klasycznych" herosach z produkcji ,,miodem i mlekiem" płynących.

Dla mnie "Deadpool 2" to perła, coś niezwykle, niebotycznie dobrego. Wystarczy popatrzeć na scenę po napisach, by się przekonać, że ten film zrobił... Deadpool. Moja ocena "Deadpoola 2": 10/10 :bic :bic :bic :bic

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 24 maja 2018, 22:20

Scena po napisach nic nie zmienia, bo Ten Niefajny Deadpool też ma moc regeneracji. Chyba, że przyjmiemy, że Ten Fajny Deadpool założył mu niepostrzeżenie obrożę odcinającą moce (odpowiedzcie proszę w postach kto popiera moją teorię). Aczkolwiek tak czy siak scena faktycznie jest świetna. Reszta filmu też nie nudzi, a do tego często bawi, ale mimo wszystko jakoś mocno nie porywa. Sequel jest lepszy niż 1. część, ale do ideału wciąż brakuje.

7/10
Przesadziłem na czacie z tym średnim średniakiem :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 25 maja 2018, 9:19

"Deadpool 2" to chyba najbardziej obsadzona nawiązaniami popkulturowymi do innych komiksów, muzyki i m.in. filmów, produkcja. Takiej ilości Easter eggów nie widziałem od dawna, a jeden przykuł moją uwagę. Otóż w pewnym momencie filmu można było zaobserwować plakat wiszący na którejś ze ścian, już nie pamiętam gdzie, pogrążonego w cieniu korytarza, z treścią: "M-Day". A jako sympatycy Marvel wiemy co "M-Day" oznacza i jaki w tym udział miała "Scarlet Witch".

Wróć do „Filmy i seriale MARVELA spoza MCU”