New Warriors

Serie telewizyjne MCU
Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Re: New Warriors

Postautor: Eryk0201 » 10 lip 2017, 22:00

Potwierdzono role w New Warriors!

Milana Vayntrub jako Squirrel Girl i Derek Theler jako Mister Immortal poprowadzą show.
Pozostałe role:
Jeremy Tardy jako Night Trasher,
Calum Worthy jako Speedball,
Matthew Moy jako Microbe,
Kate Comer jako Debrii.

Serial zadebiutuje w 2018.

Dodano po 35 minutach 17 sekundach:
Trochę przejrzystości i opisy:
Milana Vayntrub jako Squirrel Girl:
ObrazekObrazek
Vayntrub (who recurred on NBC's This Is Us as Kevin's Broadway co-star Sloane) will take on Doreen Green —aka Squirrel Girl. Doreen is a totally empowered fangirl who has the incredible powers of a ... squirrel. Her greatest quality is her optimism and her best friend is a pet squirrel, Tippy Toe. She's repped by UTA and Ziffren Brittenham.

Derek Theler jako Mister Immortal:
ObrazekObrazek
Theler, who wrapped his six-season starring role on Freeform's Baby Daddyin May, is Craig Hollis, aka Mister Immortal. Craig can't die ... or so he says. Although Craig’s superpower seems amazing, he hasn’t made use of it at all — he figures if he has all the time in the world to learn how to do anything heroic, what’s the rush? He's with Paradigm, Authentic Talent and Literary Management and Sloane Offer.

Jeremy Tardy jako Night Trasher:
ObrazekObrazek
Tardy (Dear White People) takes on the role of Dwayne Taylor, aka Night Thrasher. Brilliant and noble and maybe a bit full of himself, Dwayne is a shameless self-promoter and entrepreneur who also deeply believes in justice. Tardy is with the Kohner Agency and Generate.

Calum Worthy jako Speedball:
ObrazekObrazek
Worthy (Austin & Ally, Cassandra French’s Finishing School) will play Robbie Baldwin, aka Speedball. Robbie is an impulsive people-pleaser with a misplaced sense of confidence who throws kinetic balls of energy that are completely out of control. He's repped by CTM International, Principato-Young and Myman Greenspan.

Matthew Moy jako Microbe:
ObrazekObrazek
Moy will take on the role of Zack Smith, aka Microbe. Zack is a shy hypochondriac whose ability is that he can talk to germs that tell him where you've been, what you ate and who you hung out with.  It's impossible to keep secrets around him. Moy is fresh off his six-season run on CBS' recently canceled 2 Broke Girls, where he played diner owner Han. Moy, who also counts Steven Universe among his credits, is repped by AKA Talent Agency, Management 360 and Lichter Grossman.  

Kate Comer jako Debrii:
ObrazekObrazek
Comer (The Comeback) rounds out the cast as Deborah Fields, aka Debrii. Deborah is proud, funny and quick witted. Confidently out as a lesbian, Deborah is a low-level telekentic, very low like she can move a paper cup. She's with Esteemed Artists Talent and CESD.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 27 lip 2017, 1:08

Keith David dołącza do obsady jako Ernest Vigman.
Nowa postać, nikt z komiksów.
Obrazek
No fajnie :p
Obrazek

Awatar użytkownika
DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 08 sie 2017, 19:03

Eryk0201 pisze:Keith David dołącza do obsady jako Ernest Vigman.
Nowa postać, nikt z komiksów.
Obrazek
No fajnie :p

O fak, Keitg David <3

Ja wiem, że jest on wszędzie, ale to bardzo dobry aktor, a jego Rola w Rocku i Mortym i Saints rów 4 była świetna :D
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 08 sie 2017, 22:12

DarthVader pisze:O fak, Keitg David <3

Ja wiem, że jest on wszędzie, ale to bardzo dobry aktor, a jego Rola w Rocku i Mortym i Saints rów 4 była świetna :D

Ja go znam właśnie z Saints Row xD Ale jak patrzę na jego filmografię to jezu, kiedy on ma czas na to wszystko? :d
Obrazek

Awatar użytkownika
DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 08 sie 2017, 22:48

Eryk0201 pisze:
DarthVader pisze:O fak, Keitg David <3

Ja go znam właśnie z Saints Row xD Ale jak patrzę na jego filmografię to jezu, kiedy on ma czas na to wszystko? :d

Cóż, zapytaj się o to Jarosława Boberka, Roger Craig Smitha, Troya Bakera, Nolana Northa
i tą kobietę co gra chyba każdą młoda kobietę/nastolatkę (grała np. fretkę z Fineasza i Ferba)

A tak normalnie... Nie wiem, jego sprawa :V
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 01 lis 2017, 15:52

Serial nie zostanie wyemitowany na Freeform.
http://www.hollywoodreporter.com/live-f ... ed-1052696

Możliwe, że będzie już na tej nowej platformie streamingowej Disneya.
Obrazek

Wróć do „Seriale”