Agents of S.H.I.E.L.D.

Serie telewizyjne MCU
Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Młody Agent
Ulubiona postać z MCU: the Rocket

Re: Agents of S.H.I.E.L.D.

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 09 sty 2018, 16:14

Jeśli będący na Ziemi od 30000 lat Enoch -
galaktyczny kronikarz - wszystko co sobie obmyślił, idzie zgodnie z kierunkiem jego planu, to wygląda na to, że nasza Błękitna Planeta zostanie ocalona. A potwierdza to sezon 6-ty, który zaczyna powoli meandrować w umysłach scenarzystów i kreować pierwsze pomysły. Nie wyobrażam sobie, by Fitz, który pozwolił zamrozić się w komorze na kształt rozdymanego cygara, nie powróciłby na Ziemię przez kamienny monolit Kree i wraz z Agentami nie powstrzymaliby tego, co rozsadziło planetę od środka. Proroctwo, w które Enoch wierzy ma sens. Zawitanie grupki Leo w okolice knajpki Rae's lub do samej knajpki albo gdziekolwiek na Ziemi, ale do tego dnia, z którego kronikarz przeniósł Agentów do 2090r. usunie to ,co może na ten moment, jako skutki gdzieś w przyszłości zwyczajnie trwać. Dla "Marvel's Agents of S.H.I.E.D." będzie wspaniale, gdy serial zakończy swą emisję wraz z premierą "Avengers 4" w maju 2019 roku. To byłby godny koniec.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 09 sty 2018, 17:41

Ja tam liczę jeszcze na kilka sezonów po Avengers 4 :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Początkujący Bohater

Postautor: Eryk0201 » 09 sty 2018, 19:00

Ja też liczę na to, że sezonów będzie dużo więcej, jednak to, co mówiła szefowa (czy inna gruba ryba) ABC, to taka typowa biznesowa gadka - "serial idzie w dobrym kierunku, zobaczymy jak będzie z resztą sezonu", czyli "w sumie to mi nie zależy, zobaczymy xd".

#10seasonsAndAMovie
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 09 sty 2018, 21:30

Wiem, ale najważniejsze, że nie powiedziała, że jest z jakiegoś powodu niezadowolona. Z Inhumans jest niezadowolona i już wiadomo, że nie będzie kontynuacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 10 sty 2018, 18:00

Jeżeli Avengers 4 mają bardzo zmienić świat w MCU, a filmy wychodzą rzadko i dzieją się też w Kosmosie, to chciałbym zobaczyć serial o Ziemi po Avengers 4. Tym serialem mam nadzieję, że będą Agenci TARCZY. Chwilowo serial nie jest związany z filmami, ale jestem pewien, że Avengers 4 mocno na niego wpłynie. Oczywiście wpływ ten będzie pośredni, a w drugą stronę (wpływ Agentów na Avengers) ten proces nie zajdzie, ale chodzi mi o warunki życia. Chętnie zobaczę np. Coulsona i Quake z innego świata.
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Młody Agent

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 03 lut 2018, 12:33

Myślałem, że po "Ronanie - Najwyższym Publicznym Oskarżycielu Kree" moja sympatia do ludu Kree trochę się zwiększy, ale po Kasjuszu i Sinarze - a Kree z komiksów nie znam - zyskałem o tej Cywilizacji ogólną opinię jako upartych istot, ślepo wierzących w należyte im dziedzictwo, władzę i szacunek. Po odcinku 9-tym piątego sezonu, w którym
Spoiler: pokaż
Kasjusz określił się mianem Boga, przed którym kłaniać powinny się ludzkie ,,ochłapy", gdyż daje on życie i również życie odbiera, sporo się w tej kwestii zmieniło. No cóż, na szczęście Yo-Yo, Mack i Flint, zdołali odwrócić uwagę Kasjusza, tak że stworzyli sobie okazję, by przenieść mieszkańców niższych poziomów ,,latarni" na nieco wyższe poziomy i dodatkowo wysadzić całą paletę próbek krwi ludzi, z których tutejszy wódz Kree chciał stworzyć ,,nieludzi", a wykorzystałby ich do podniesienia swojej pozycji, bo wątpię, by zależało mu na potędze rasy, z której się wywodzi. A śmierć Sinary? Jaka będzie reakcja Kasjusza?
Lekko przytłaczająca jest idea w którą wierzą Kree: ,,życie stracone, życie zyskane". Ogólnie, epizod dał sporo tematów do tego kto rzeczywiście mógłby zniszczyć Ziemię kilkadziesiąt lat wstecz od 2090r. Grawitonium o potężnych właściwościach, silnych pływach, które odpowiednio wykorzystane potrafi odkształcać od swojego położenia otaczającą przestrzeń, niwelując prawo grawitacji oraz Flint mający siłę skupiania masy skalnej w większe skupiska, mogą sugerować, że to nie Daisy rozsadziła w przeszłości naszą planetę. Nie wiemy do końca, co wydarzyło się w okresie pomiędzy 2017 a 2090r. Że Ziemia uległa destrukcji w wyniku emanacji mocy Quake, to społeczność egzystująca w wydrążonych w skale modułach wie, z tym że traktują to jako Legendę; sami nie byli tego świadkami.

Obrazek

Galactus, Silver Surfer, jakiś Abstrakt wkurzający się o nieporządek panujący w Uniwersum :lol: ? Kto powinien zyskać miano "Niszczyciela Światów"?

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 03 lut 2018, 14:45

Niszczycielka Światów jest tylko jedna!
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Młody Agent

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 05 lut 2018, 14:27

"Niszczycielka Światów" rzeczywiście jest tylko jedna, bo kogoś takiego, wobec kogo użyto by zwrotu sugerującego płeć żeńską, w komiksach Marvela, animacjach i np. MCU jeszcze nie widziałem. Natomiast "Niszczyciel Światów" to określenie, które zastosowałem dla jakiejś potężnej istoty i określenia jej mocy niszczycielskich rozmiarów, która byłaby w stanie zdewastować planetę albo wpłynąć na nią od wewnątrz, wysyłając masę promieniowania lub innej skondensowanej energii, tak by roznieść Ziemię na multum kawałków, gdzie pozostałby po niej większy ślad w formie sferycznie zakończonej bryły (patrz serial "Agenci Tarczy"). "Galactus" i jego Herald - Silver Surfer? Surtur, Dormammu - chociaż to jest raczej nierealne, Mutant ponad kategorię "Omega". Kto rozsadziłby naszą planetę? A może to rzeczywiście byłaby Quake i jej niszczycielskie 18,8 stopniowe w skali Richtera: trzęsienie ziemi.

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 22 lut 2018, 10:07

Dziś swoje 59 urodziny obchodzi Kyle McLahlan odtwórca roli Calvina Zabo ojca Daisy Johnson /Quake w 2 sezonie serialu

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Młody Agent

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 26 lut 2018, 12:10

Czy nie zastanawiliście się, tak po chłopsku, jak to w końcu jest z tym powieleniem, mieszającym w "Agentach z TARCZY" zapętleniem struktury czasoprzestrzeni? Czy reperkusje tego paradoksu, w którym wygląda na to, że przeniesienie załogi Coulsona z baru Rae's w słonecznej Kalifornii wprost do kosmicznego, wydrążonego w skale więzienia z 2090 roku i zobaczenie skutków zniszczenia Ziemi, z powodu których się tu znaleźli, wywoła szereg reakcji, w wyniku których Ziemia na wiele lat wstecz przestanie istnieć, czyli ,,miałem wizję pewnych wydarzeń, a sam fakt wizji tych wydarzeń spowodował te wydarzenia". Tylko, kto wywoła pozaskalarną destrukcję Błękitnej Planety? Sporo się mówi o Franklinie Hallu aka Gravitonie, i Flincie, który albo wpłynie na zgładzenie Ziemi, albo na jej... uratowanie. Na dniach wyemitowany zostanie 11-ty odcinek 5-ego sezonu "Agentów TARCZY". Intrygujące, jak robaki umysłu zżerające naszą cierpliwość, i ciekawe, co przyniesie ,,powrót do przeszłości" teamu Coulsona. No cóż, to się okaże.

Wróć do „Seriale”