Agents of S.H.I.E.L.D.

Serie telewizyjne MCU
Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Adept
Ulubiona postać z MCU: the Rocket

Re: Agents of S.H.I.E.L.D.

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 09 sty 2018, 16:14

Jeśli będący na Ziemi od 30000 lat Enoch -
galaktyczny kronikarz - wszystko co sobie obmyślił, idzie zgodnie z kierunkiem jego planu, to wygląda na to, że nasza Błękitna Planeta zostanie ocalona. A potwierdza to sezon 6-ty, który zaczyna powoli meandrować w umysłach scenarzystów i kreować pierwsze pomysły. Nie wyobrażam sobie, by Fitz, który pozwolił zamrozić się w komorze na kształt rozdymanego cygara, nie powróciłby na Ziemię przez kamienny monolit Kree i wraz z Agentami nie powstrzymaliby tego, co rozsadziło planetę od środka. Proroctwo, w które Enoch wierzy ma sens. Zawitanie grupki Leo w okolice knajpki Rae's lub do samej knajpki albo gdziekolwiek na Ziemi, ale do tego dnia, z którego kronikarz przeniósł Agentów do 2090r. usunie to ,co może na ten moment, jako skutki gdzieś w przyszłości zwyczajnie trwać. Dla "Marvel's Agents of S.H.I.E.D." będzie wspaniale, gdy serial zakończy swą emisję wraz z premierą "Avengers 4" w maju 2019 roku. To byłby godny koniec.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 09 sty 2018, 17:41

Ja tam liczę jeszcze na kilka sezonów po Avengers 4 :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 09 sty 2018, 19:00

Ja też liczę na to, że sezonów będzie dużo więcej, jednak to, co mówiła szefowa (czy inna gruba ryba) ABC, to taka typowa biznesowa gadka - "serial idzie w dobrym kierunku, zobaczymy jak będzie z resztą sezonu", czyli "w sumie to mi nie zależy, zobaczymy xd".

#10seasonsAndAMovie
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 09 sty 2018, 21:30

Wiem, ale najważniejsze, że nie powiedziała, że jest z jakiegoś powodu niezadowolona. Z Inhumans jest niezadowolona i już wiadomo, że nie będzie kontynuacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 10 sty 2018, 18:00

Jeżeli Avengers 4 mają bardzo zmienić świat w MCU, a filmy wychodzą rzadko i dzieją się też w Kosmosie, to chciałbym zobaczyć serial o Ziemi po Avengers 4. Tym serialem mam nadzieję, że będą Agenci TARCZY. Chwilowo serial nie jest związany z filmami, ale jestem pewien, że Avengers 4 mocno na niego wpłynie. Oczywiście wpływ ten będzie pośredni, a w drugą stronę (wpływ Agentów na Avengers) ten proces nie zajdzie, ale chodzi mi o warunki życia. Chętnie zobaczę np. Coulsona i Quake z innego świata.
Obrazek

Wróć do „Seriale”