Spider-Man: Homecoming [NEWSY]

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Re: Spider-Man: Homecoming [NEWSY]

Postautor: Crosoverliker » 18 cze 2017, 22:59

Tak, to jest właśnie sedno. Ale strasznie to na siłę i z naciąganym wytłumaczeniem (i właśnie dlatego też trochę ciekawym). Ale w którym by to nie było świecie, to dlaczego z góry zakładacie, że Venom będzie zły? Nie umieram się, że będzie dobry, ale bez sensu tak z góry skreślać. Ja go z chęcią obejrzę i dopiero potem ocenię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 19 cze 2017, 1:05

Vapid pisze:Marvel ma (chyba) pełną kontrolę nad Spider-Manem, w planach jest trylogia itp.

Właśnie nie ma, w tym jest problem. Sony ma pełnie praw do filmowego Spider-Mana, tylko wypożycza go Marvelowi w ramach umowy.

Ale, Jezu, nie wiem co mam o tym myśleć. Jeżeli faktycznie Feige nie uznaje Venoma za MCU a Sony się "doczepi", tworząc lekkie nawiązania (albo większe jak Parker..) to wyjdzie pół-kanoniczne... coś. A jeżeli okaże się, że się "dogadali" ("Venom jest w MCU albo zabieramy Spider-Mana"), to MCU strasznie spadnie reputacja. To jak dopisanie własnego rozdziału do środka książki przez osobę niezwiązaną z autorem i sprzedawanie jej w tej wersji. Jak bardzo nie spróbują tego połączyć, wyjdzie nachalnie i niespójnie.

Jak Venom dostanie symbiont? On ma takie moce, dlatego, że dostosował się do Spider-Mana. W takim przypadku Spider-Man musiałby zdobyć symbiont w Infinity War albo na początku Venoma. Scenariusze IW i Avengers 4 jest już dawno skończone, IW już prawie nakręcone, a Venom jest właśnie między tymi dwoma filmami. Jak oni chcą spójnie wyjąć Parkera, żeby logicznie brał udział w Venomie? +dlaczego Venom w wieku Hardy'ego miałby nienawidzić nastoletniego Parkera?
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 19 cze 2017, 10:32

Pasowałoby gdyby wszystkie filmy Sony były narkotycznymi wizjami Petera, których doświadcza w siedzibie Avengers :P

Próba wyjaśnienia tego zamieszania:

https://www.youtube.com/watch?v=y4HdqbZ2FN8
Obrazek

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Doświadczony Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 19 cze 2017, 19:32

Spider -Man Homecoming czy pajączek zniknie z filmów Marvela i co ze sceną po napisach?
https://naekranie.pl/aktualnosci/spider ... ch-1971584
Pierwsza ocena Spider-Man Homecoming już w sieci.
Jest tylko jeden zarzut.
https://naekranie.pl/aktualnosci/pierws ... ut-1971128
Obrazek

Cyberius
Młody Agent
Ulubiona postać z MCU: Punisher

Postautor: Cyberius » 20 cze 2017, 18:18

Eryk0201 pisze:
Vapid pisze:Marvel ma (chyba) pełną kontrolę nad Spider-Manem, w planach jest trylogia itp.

Właśnie nie ma, w tym jest problem. Sony ma pełnie praw do filmowego Spider-Mana, tylko wypożycza go Marvelowi w ramach umowy.

Ale, Jezu, nie wiem co mam o tym myśleć. Jeżeli faktycznie Feige nie uznaje Venoma za MCU a Sony się "doczepi", tworząc lekkie nawiązania (albo większe jak Parker..) to wyjdzie pół-kanoniczne... coś. A jeżeli okaże się, że się "dogadali" ("Venom jest w MCU albo zabieramy Spider-Mana"), to MCU strasznie spadnie reputacja. To jak dopisanie własnego rozdziału do środka książki przez osobę niezwiązaną z autorem i sprzedawanie jej w tej wersji. Jak bardzo nie spróbują tego połączyć, wyjdzie nachalnie i niespójnie.

Jak Venom dostanie symbiont? On ma takie moce, dlatego, że dostosował się do Spider-Mana. W takim przypadku Spider-Man musiałby zdobyć symbiont w Infinity War albo na początku Venoma. Scenariusze IW i Avengers 4 jest już dawno skończone, IW już prawie nakręcone, a Venom jest właśnie między tymi dwoma filmami. Jak oni chcą spójnie wyjąć Parkera, żeby logicznie brał udział w Venomie? +dlaczego Venom w wieku Hardy'ego miałby nienawidzić nastoletniego Parkera?

Fakt, ciekawe jak wytłumaczą Venoma w MCU. Pamiętajmy jednak, że seriale Netflixa i Marvela rónież wydają się doczepione do MCU. Niby to to samo uniwersum, a jednak nie do końca.

Awatar użytkownika
muppet90
Agent Tarczy
Kontaktowanie:

Postautor: muppet90 » 20 cze 2017, 19:51

Eryk0201 pisze:Jak Venom dostanie symbiont? On ma takie moce, dlatego, że dostosował się do Spider-Mana. W takim przypadku Spider-Man musiałby zdobyć symbiont w Infinity War albo na początku Venoma. Scenariusze IW i Avengers 4 jest już dawno skończone, IW już prawie nakręcone, a Venom jest właśnie między tymi dwoma filmami. Jak oni chcą spójnie wyjąć Parkera, żeby logicznie brał udział w Venomie? +dlaczego Venom w wieku Hardy'ego miałby nienawidzić nastoletniego Parkera?

Mnie zastanawia co innego. Skoro w uniwersum Sony będą wydarzenia z Homecoming, to jak wyjaśnią obecność w tych zdarzeniach Iron Mana, który ma się nigdy nie spotkać z Venomem i resztą?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Doświadczony Sidekick

Postautor: Eryk0201 » 20 cze 2017, 20:35

muppet90 pisze:
Eryk0201 pisze:Jak Venom dostanie symbiont? On ma takie moce, dlatego, że dostosował się do Spider-Mana. W takim przypadku Spider-Man musiałby zdobyć symbiont w Infinity War albo na początku Venoma. Scenariusze IW i Avengers 4 jest już dawno skończone, IW już prawie nakręcone, a Venom jest właśnie między tymi dwoma filmami. Jak oni chcą spójnie wyjąć Parkera, żeby logicznie brał udział w Venomie? +dlaczego Venom w wieku Hardy'ego miałby nienawidzić nastoletniego Parkera?

Mnie zastanawia co innego. Skoro w uniwersum Sony będą wydarzenia z Homecoming, to jak wyjaśnią obecność w tych zdarzeniach Iron Mana, który ma się nigdy nie spotkać z Venomem i resztą?

Tu akurat za daleko interpretujesz. Pascal nie powiedziała nic takiego, że Venom będzie połączony TYLKO z Homecoming. Wymieniła ten film bo oczywiście wokół Spider-Mana się cała sprawa kręci. Wg Pascal Venom będzie w MCU, a kilka dni wcześniej Feige temu zaprzeczył. Albo się dogadali w te kilka dni, albo Pascal i całe Sony ignoruje zdanie Marvel Studios i dobudowują obok Venoma.

Jeżeli film ma już faktycznie być w MCU i nic tego nie zmieni to liczę chociaż na to, że Marvel zrobi jakąś nawiązującą scenę po napisach żeby Venom, a w nim Spidey, nie byli sprzeczni z wydarzeniami z IW.

A co do podobieństwa z serialami Netflixa - różnica jest taka, że oni sobie nawzajem nie przeszkadzają i się nawzajem uznają. No i tworzą one osobne historie, które nie zahaczają o postacie filmowe. Nic nie jest sprzeczne. Jeżeli np. pod koniec Infinity War Spidey będzie w kosmosie, a w Venomie normalnie na Ziemi, to powstanie sprzeczność.
Obrazek

Cyberius
Młody Agent

Postautor: Cyberius » 21 cze 2017, 13:51

Ale możliwe, że Venom może narodzić się w innych okolicznościach, niż w Infinity War, np. przybędzie na Ziemię meteorytem, co w kreskówce o Spider-Manie z lat 90 lub Spider-Manie 3 Raimiego, czy w komiksach z linii Ultimate, gdzie Venom powstał w wyniku eksperymentów naukowych.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu

Postautor: Crosoverliker » 21 cze 2017, 14:05

Też tak myślę, bo to chyba najłatwiejszy z sensownych sposobów. Albo użyją sposobu zupełnie nowego, jeszcze nie znanego, ale w każdym razie nie oryginalnego, bo na to rzeczywiście jest zbyt mało czasu. A z tym czasem to bardzo dobrze, że tempo akcji rośnie. Tzn. do tej pory nie było nudno, ale dla mnie zawsze im szybciej, tym lepiej.
Obrazek

Cyberius
Młody Agent

Postautor: Cyberius » 21 cze 2017, 17:45

Ja obawiałem się, czy z ówczesną polityką MCU w ogóle by doszło do pojawienia się Venoma :|

Wróć do „Faza Trzecia”