Captain America: Civil War

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Ulubiona postać z MCU: Stephen Strange
Kontaktowanie:

Re: Captain America: Civil War — Nasze wrażenia po premierze [OTWARTE SPOILERY!]

Postautor: Aiden » 28 maja 2016, 23:52

annak pisze:
Veyu pisze:
annak pisze:Oglądając wczoraj film po raz drugi wyobrazilam sobie.. starego, grubego T'Chake wciśniętego w kostium Black Panthera xD

A może ten kostium działał na zasadzie bielizny wyszczuplającej? xD

Albo mają w kilku rozmiarach :P

Strój z Vibranium raczej nie jest wielowymiarowy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Re: Captain America: Civil War — Nasze wrażenia po premierze [OTWARTE SPOILERY!]

Postautor: Kate_Bishop » 29 maja 2016, 7:35

Aiden19 pisze:

A skąd wiesz - może vibranium się nie rozciąga, ale cały strój może być "konstrukcją", która umożliwi mu zmianę rozmiaru :D Trzeba pamiętać, że Wakanda jest super-zaawansowana technologicznie i może sobie pozwolić na takie "szczegóły" ;)
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Kontaktowanie:

Postautor: Aiden » 29 maja 2016, 7:45

Kate_Bishop pisze:
Aiden19 pisze:

A skąd wiesz - może vibranium się nie rozciąga, ale cały strój może być "konstrukcją", która umożliwi mu zmianę rozmiaru :D Trzeba pamiętać, że Wakanda jest super-zaawansowana technologicznie i może sobie pozwolić na takie "szczegóły" ;)

Może jak nosił ją T'Chaka, to dokładali jakieś części, faktycznie.
Coś jak klocki Lego - można ten strój rozbudować :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater

Postautor: Kate_Bishop » 29 maja 2016, 10:43

Aiden19 pisze:
Kate_Bishop pisze:Może jak nosił ją T'Chaka, to dokładali jakieś części, faktycznie.

nie o to mi chodzi- strój sam ma "mikromechanizmy", które dopasowują rozmiar same. Działające podobnie jak (nie wiem, czy to dobre porównanie, ale...) spandeks- ma minimalny rozmiar, ale jak trzeba, to może być "większy". Mechanizmy tworzą sztuczną sprężystość materiału przypominając wyglądem np. pałki teleskopowe (tylko takie, co mają 0,1mm :lol: )
Grafika: pokaż
Obrazek

Awatar użytkownika
Aiden
Sidekick
Kontaktowanie:

Postautor: Aiden » 29 maja 2016, 12:57

Kate_Bishop pisze:
Aiden19 pisze:
Kate_Bishop pisze:Może jak nosił ją T'Chaka, to dokładali jakieś części, faktycznie.

nie o to mi chodzi- strój sam ma "mikromechanizmy", które dopasowują rozmiar same. Działające podobnie jak (nie wiem, czy to dobre porównanie, ale...) spandeks- ma minimalny rozmiar, ale jak trzeba, to może być "większy". Mechanizmy tworzą sztuczną sprężystość materiału przypominając wyglądem np. pałki teleskopowe (tylko takie, co mają 0,1mm :lol: )

Dobra, już rozumiem. Czyli strój się adaptuje w zależności od użytkownika? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
muppet90
Agent Tarczy
Kontaktowanie:

Postautor: muppet90 » 29 maja 2016, 13:35

Ja trochę nie łapię jak to jest, że cały strój jest z vibranium, a nie jest zbroją. Skoro to metal, to jak to działa, że jest wygodny i zakłada się jak materiał?
Obrazek

DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 29 maja 2016, 14:28

muppet90 pisze:Ja trochę nie łapię jak to jest, że cały strój jest z vibranium, a nie jest zbroją. Skoro to metal, to jak to działa, że jest wygodny i zakłada się jak materiał?

Moze mają cos na to specjalnego? Przekonamy się w filmie o BP
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 16:12 przez DarthVader, łącznie zmieniany 1 raz.
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater

Postautor: Kate_Bishop » 29 maja 2016, 16:02

muppet90 pisze:Ja trochę nie łapię jak to jest, że cały strój jest z vibranium, a nie jest zbroją. Skoro to metal, to jak to działa, że jest wygodny i zakłada się jak materiał?

Wyobraź sobie jak wygina się łańcuch, jak łańcuszek od naszyjnika, a jak łańcuszek, którego ogniwa wielkości jak w stroju- niewidoczne gołym okiem. Będzie się wyginać jak nitka

Awatar użytkownika
annak
Młody Agent

Postautor: annak » 30 maja 2016, 10:32

Może i strój dopasuje się do noszącego, ale zastanawia mnie czy ok 70letni gość z brzuszkiem (no nie ukrywajmy) jest w stanie w razie potrzeby walczyć jako BP, czy kostium przekazał synowi wcześniej?
"All work and no play makes Jack a dull boy."

Awatar użytkownika
Tonka
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Hank oczywiście xd
Kontaktowanie:

Postautor: Tonka » 30 maja 2016, 15:21

Ja jak to ja muszę spojrzeć na film surowym okiem i podzielić wypowiedź na plusy i minusy:
plusy:
T'challa. nie potrafię zebrać słów w kupę, BYŁ PO PROSTU REWELACYJNY!
SpiderTom. Pobawię się w wróżbitę Macieja i wywróżę mu z wiórków, że film solowy będzie ciekawy.
Bucky bo to Bucky!
Zemo. Dużej liczbie osób nie przypadł do gustu ale mi się podobał.
Wanda/Vision. Kocham ich w komiksach kocham ich i w filmie.
Scott. (chociaż jako Giant-man nie wypadł za ciekawie)
Hawkeye, według mnie jego najlepszy występ.
Sprzeczka na lotnisku.
I wiele więcej!
minusy:
Film pomimo, iz był rewelacyjny nie trafił w me serce tak jak chciałam.
Walka finałowa. Już nawet nie będę się rozpisywać. (R.I.P ręka Bucky'ego i serduszko Tony'ego)
Zamrożenie Bucky'ego.
Spojlery. NIGDY WIĘCEJ CZYTANIA WSZYSTKICH NEWSÓW.
3D i Dubling.
Dziękuje Russo za film I kończę ten mało wyrafinowany referat ( o ile mogę tak go nazwać)

8/10
,,HI! I'm the Wasp! And you've just been STUNG!"

Wróć do „Faza Trzecia”