Guardians of the Galaxy Vol. 2 [czekając na premierę]

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Re: Guardians of the Galaxy Vol. 2 [czekając na premierę]

Postautor: Kate_Bishop » 12 sty 2017, 16:30

Eryk0201 pisze:Polska premiera filmu przesunięta z 28 kwietnia na 5 maja, zrównana z amerykańską.

I... rozwalili mi cały grafik. Miałam iść prosto z zakończenia na film, a tu proszę... po maturze z matmy -.- I koleżanki, z którą miałam iść raczej nie będzie -.-
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 10 lut 2017, 22:19

Spoiler: pokaż
Gunn przyznał, że w pierwszych wersjach scenariusza był jeszcze jeden nowy członek Strażników, ale ostatecznie go wyciął. Nie chce zdradzić, kto to, ale zobaczymy go w kolejnych częściach.

Czyżby Nova?
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 01 mar 2017, 8:59

Zwiastun słabszy niż poprzednie teasery. Widać nie da się mnie bardziej nahypować. Oczywiście Groot nadal słodki, Drax rozbraja, a Rocket ma piękne reakcje na wszystko co się dzieje. Zabrakło mi jednak takiej wielkiej "bomby" jak w zwiastunie Doctora Strange'a.

Po prostu jest ok, ale może to wynikać z faktu, że nie chcą za dużo zdradzać przed premierą.
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 01 mar 2017, 17:43

Mi się tam zwiastun podoba. Muzyka miodzio, akcja miodzio, humor niezły, a trailer zdradza
że Yondu, Nebula nie będą po stronie Strażników na poczatku. Widać też że Starmora nadal jest. I że wszyscy strażnicy pewnie nie będą razem, tylko każdy pójdzie gdzieś w swoje strony by pod koniec się zjednoczyć
.

Generalnie: fajnie ale troszkę gorzej niż poprzednie traielry ;)
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Postautor: She-Doc » 04 mar 2017, 17:23

Według mnie zwiastun jest spoko, chociaż bardziej podobała mi się muzyka z poprzednich.
No i w końcu pokazali ojca Star-Lorda i przybliżyli nieco bardziej fabułę. Ale dobrze że nie pokazali za dużo bo to by zepsuło odbiór filmu.

Jestem też bardzo ciekawa Mantis bo na razie wiadomo o niej bardzo niewiele. I fajnie by było jakby dobrze rozwinęli postać Nebuli o której w sumie też mało wiemy. Ciekawe kiedy Groot znów urośnie.
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

Awatar użytkownika
Veyu
Agent Tarczy

Postautor: Veyu » 08 mar 2017, 20:03

No i właśnie obejrzałam nowy zwiastun.
Nie siedzę jakoś głęboko w Marvelu, więc nie ogarniam za bardzo, kto z nowych postaci jest kim. Nie zamierzam rozkminiać fabuły, bo wolę obejrzeć film jak najbardziej z zaskoczenia. W sumie i tak nie ciągnie mnie do spoilerów, bo nie ekscytuję się jakoś specjalnie. Ot, kolejna produkcja do odhaczenia. :)
Ale ogółem, zapowiada się przyjemnie. I już nie będę musiała się zastanawiać, kto jest ojcem Quilla.
"With great power comes great electricity bill."

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 21 mar 2017, 22:28

Nowy spot promocyjny filmu Guardians of the Galaxy vol.2.
https://naekranie.pl/aktualnosci/nowy-s ... -2-1744914
Obrazek

Wróć do „Faza Trzecia”