Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Awatar użytkownika
She-Doc
Agent Specjalny Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Doctor Strange

Re: Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Postautor: She-Doc » 04 kwie 2017, 11:12

Dann pisze:
Paula pisze:Elizabeth Olsen i jej dublerka na planie filmu(dużo zdjęć)
http://www.justjared.com/2017/04/03/eli ... -scotland/
I filmik
https://twitter.com/Its_OnlyManu/status ... 9282937856

W końcu Elizabeth na planie :D Tylko zastanawia mnie czemu Elizabeth ma blond włosy skoro w poprzednich dwoch filmach jako Wanda miała ciemne :P

Grafika: pokaż
Obrazek
Obrazek

Nie nazwałabym tego blondem. To że wygląda na trochę jaśniejszy brąz niż zwykle, to pewnie po prostu zasługa innego oświetlenia. Ale jakiejś porażającej różnicy nie ma.
"In a world of locked rooms a man with a key is king and honey you should see me in a crown"
~Jim Moriarty

Awatar użytkownika
Dann
Adept

Postautor: Dann » 04 kwie 2017, 11:28

She-Doc pisze:
Dann pisze:
Paula pisze:Elizabeth Olsen i jej dublerka na planie filmu(dużo zdjęć)
http://www.justjared.com/2017/04/03/eli ... -scotland/
I filmik
https://twitter.com/Its_OnlyManu/status ... 9282937856

W końcu Elizabeth na planie :D Tylko zastanawia mnie czemu Elizabeth ma blond włosy skoro w poprzednich dwoch filmach jako Wanda miała ciemne :P

Obrazek
Obrazek

Nie nazwałabym tego blondem. To że wygląda na trochę jaśniejszy brąz niż zwykle, to pewnie po prostu zasługa innego oświetlenia. Ale jakiejś porażającej różnicy nie ma.

Hehe jestem facetem nie znam się tak bardzo :P

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 26 kwie 2017, 19:24

Zoe Saldana pomyliła się przy tytule Avengers 4?
James Gunn komentuje sytuację .
https://naekranie.pl/aktualnosci/zoe-sa ... je-1819436
Obrazek

Adriano4795
Adept
Ulubiona postać z MCU: Tony Stark

Postautor: Adriano4795 » 28 maja 2017, 15:49

http://comicbook.com/marvel/2017/05/22/avengers-infinity-war-stan-lee-new-characters/

Stan Lee wygadał się, że w A:IW zobaczymy nową postać, uwielbianą przez fanów :) jak myślicie, o kogo chodzi? Ja stawiam na Namora.

DarthVader
Początkujący Bohater
Lokalizacja: 3 Gwiazda Śmierci, w budowie, znajduje się w uniwersum DC.
Ulubiona postać z MCU: Spider-man

Postautor: DarthVader » 31 maja 2017, 22:55

Adriano4795 pisze:http://comicbook.com/marvel/2017/05/22/avengers-infinity-war-stan-lee-new-characters/

Stan Lee wygadał się, że w A:IW zobaczymy nową postać, uwielbianą przez fanów :) jak myślicie, o kogo chodzi? Ja stawiam na Namora.

Pewnie mówi o Captain Marvel, ewentualnie Nova. Zobaczymy :v
Strach prowadzi do gniewu.Gniew prowadzi do nienawiści.Nienawiść prowadzi do cierpienia.Cierpienie prowadzi do śmierci.Śmierć prowadzi do nowego życia

Adriano4795
Adept
Ulubiona postać z MCU: Tony Stark

Postautor: Adriano4795 » 01 cze 2017, 0:42

Capitan była zapowiedziana, więc nie byłaby to żadna nowość.

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 04 cze 2017, 16:46

Spoiler: pokaż
"Fotografia została wykonana we wnętrzu katedry w Durham, gdzie już wcześniej kręcono scenę z udziałem Thora i Rocket Raccoona. Nie możemy więc wykluczyć, że w pewnych okolicznościach bóg burzy i piorunów zdoła odzyskać lub naprawić swój charakterystyczny atrybut."

Rocket znalazł taśmę klejącą :lol:
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Blacky21
Agent Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Daisy Johnson

Postautor: Blacky21 » 18 lip 2017, 21:49

Do premiery jeszcze trochę czasu, a za kilka dni pewnie dostaniemy teaser.
A więc przyszedł czas na kilka przemyśleń, ciekawe ile z nich okaże się prawdą:
Po pierwsze postać, która niejako przoduje w tym uniwersum - Tony Stark - jestem niemalże pewien, że po 4 części Avengers przejdzie on na ''emeryturę'', zajmie się rodziną - ci po Homecoming wiedzą o co chodzi. Nie będą go zbijać bo to byłoby trochę głupie - zabić postać, którą wszyscy tak kochają i która tak naprawdę rozpoczęła MCU. MCU będzie ''żyło'' dalej, a Stark będzie sobie tam daleko w cieniu, RDJ raczej nie będzie się już pojawiał, będzie jedynie wspominany.
Czy ktoś przejmie rolę Iron Mana? - Raczej nie. Nawet Rhodey - on ma już swoją ''markę'' - War Machine. Może kiedyś w przyszłości drugim Iron Manem zostanie ten dzieciak z 3 części albo wprowadzą jakoś Riri.
Rolę przodującą w MCU po Starku przejmie Dr. Strange - tym bardziej iż po scenie po napisach w DS zostało nam to zasugerowane. I tak wiem że Cumberbath jest rozchwytywanym aktorem, aczkolwiek wierzę, że moje przemyślenia okażą się prawdą.
Kapitan Ameryka - zginie. Tarczę przejmie albo Falcon albo Bucky, ale raczej sądzę, że Falcon.
Co do Strażników Galaktyki uważam, że Star-Lord zostanie na Ziemi, a Strażnicy znajdą sobie kogoś w zastępstwie do drużyny.
Spidey - w sequelu obstawiam, że będzie moment jak będzie on miał jakiś magiczny problem i pójdzie do Doktorka. W kreskówce ich relacja działała cudownie *.* a nawet i ostatnio gdzieś czytałem, że będą oni mieć świetną relację w Infinity War.

Kiedy najdą mnie jeszcze jakieś przemyślenia to będę pisać dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
fontelles22
Agent Tarczy
Lokalizacja: Lothlorien, do którego się dostałem przez teleporter w rdzeniu Gwiazdy Śmierci.
Kontaktowanie:

Postautor: fontelles22 » 20 lip 2017, 14:45

Jak już tak spekulujemy, to mimo, że zgadzam się w większości z tym co napisałeś, ale bardziej spodobałoby mi się gdyby
Kapitan oraz Iron Man pogodzili się dopiero w obliczu przegranej walki. Coś w stylu ostatnie spojrzenie wyrażające szacunek podanie sobie rąk, danie Avengersom sygnału do odwrotu i w końcu rzucenie się do wspólnej walki z Thanosem. Ramię w ramię. Takie działanie pokazałoby reszcie drużyny, że nawet dwóch największych rywali może się zjednoczyć, i że to jest właśnie przykład dla nich.

Oczywiście Tony Stark musiałby przekazać jakieś ostatnie słowa Spideyowi, a Tarcza Kapitana wysłana w ślad z uciekającą drużyną.

Oczywiście mam nadzieję też na totalny rozpierdziel w którym będą uczestniczyć nie tylko Avengers ale również wojsko, Wakanda, Asgardczycy, pozostałości Nova Corps i kto wie co jeszcze.
I know I'm asking a lot, but the price of freedom is high; it always has been. And it's a price I'm willing to pay. And if I'm the only one, then so be it. But I'm willing to bet I'm not.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 20 lip 2017, 15:40

X-Men i Justice League :D :D :D

A tak na serio, to iron Man pewnie nie zginie, tylko się ożeni i porzuci awanturnicze życie. A na rozpierdziel też liczę, właśnie po to oglądam MCU :P
Obrazek

Wróć do „Faza Trzecia”