Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Re: Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Postautor: Crosoverliker » 14 lis 2017, 16:59

https://naekranie.pl/aktualnosci/z-kim- ... et-2533108

Ten duet pewnie będzie bardzo zabawny, ale myślałem, że Avengers zostaną zrealizowani w poważnej konwencji
Obrazek

Awatar użytkownika
Phenomenal
Adept

Postautor: Phenomenal » 16 lis 2017, 13:29

Obrazek

...poszedł bym i Ja :lol: Ile można czekać... :facepalm
Obrazek

Awatar użytkownika
Artek89
Adept

Postautor: Artek89 » 29 lis 2017, 16:16

Jak by ktoś nie widział jest też w News o nowej cześć Avengers ;) Więc tym razem mamy więcej niż w poprzedniej części ale razem dają dużo informacji.

Pozdro i czekam niecierpliwie na to widowiskowe przedstawienie które zapowiada się imponująco.

A i tutaj ten sam ale z reakcją fanów ;) Niedługo pewnie będzie z większą widownią :)

Awatar użytkownika
Blacky21
Agent Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Daisy Johnson

Postautor: Blacky21 » 29 lis 2017, 20:05

Pora wiec na moja mala analizę i interpretację trailera:
W pierwszej scenie widzimy Tony'ego składającego ręce i wyglądającego na załamanego, z trailera SDCC17 wiemy że w podobnej scenerii Tony byl pokazany jak pochylał się nad bliskim śmierci Spider-Manem.
Później mamy Bannera, który zrobil krater w Sanctum Sanctorium, jak wiemy pod koniec Thora Banner w postaci Hulka znajdował się na statku wraz z Asgardczykami, a więc zarówno jego jak i Thora musiano sie z niego jakos tam pozbyć, wiemy też że Loki przehandluje Thanosowi Tesseract wiec mam nadzieje ze Asgardczycy przetrwaja. W komiksach przybycie Thanosa zapowiedzial Silver Surfer (tak, wiem ze on zapowiadal przybycie Galactusa, ale wydaje mi sie że raz jak Thanos mial pelna rekawice to zapowiedział jego przyjście), tutaj taka postacią będzie Banner (o ile bedzie pamietal co robil bedac w postaci Hulka), nastepnie w scenie dziejacej sie w tym samym miejscu widzimy Starka, czyli pewnie jakaś z jego satelit zauważyła zbliżającego sie do Ziemi Hulka.
Relacja Wanda/Vision ewidentnie dąży do tej komiksowej pomiędzy nimi i jak wiemy z informacji na temat Avengers 4
Spoiler: pokaż
pojawia sie bliźniaki, co będzie zapewne prowadzilo do szaleństwa u Wandy, a wiemy ze ona potrafi namieszać rzeczywistoscia równie dobrze co jeden z kamieni nieskończonościi

Dalej mamy Bannera w Wakandzie (gdzie jest Soul Stone) rozmawiajacego na 90% z Natasha, Banner pracuje nad Hulk Busterem czyli pewnie pomaga Starkowi naniesc jakies poprawki
Teraz przejde do zastanawiajacego wszystkich reaktora łukowego na klacie Starka, jak wiemy mieć go on juz nie powinien, wiec moja teoria jest taka że służy on do zasilania zbroji Extremis ( poszukajcie sobie na internecie czym byla ta zbroja w komiksach bo nie chce mi sie tyle tłumaczyć )
Pierwszym który podejmie walkę z Thanosem/Black Orderem bedzie Spider-Man, dla którego nie skonczy sie to dobrze.
Thanos ma uzbierane dwa kamyczki - Space od Lokiego z Tesseractu, Power - czyli musial byc wczesniej na Xandarze, jak wiemy z wyciekow w tej czesci bedzie takze u Collectora po Aether czyli Reality Stone (lecz to chyba po ataku na Ziemie), a na Ziemi ma do pozbierania 3 - Time od Doktora, Soul z Wakandy oraz Mind od Visiona.
Jeszcze co do cial lezacych w scenie kiedy Loki niesie Thanosowi Tesseract to sa to Asgardczycy, a dziwna rzecz ktora próbuje utrzymac Thor sądzę ze jest to jakas czesc ich statku.
Co ciekawe to w trailerze nie widzimy mojego ulubionego Hawkeye'a :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Artek89
Adept

Postautor: Artek89 » 29 lis 2017, 22:07

Ja wolę jednak nie myślęć nad tym co będzie się dziać we filmie według trailera bo wiele razy okazywało się że we filmie było jednak inaczej bo wiadomo że to ucięte fragmenty całego filmu ale widząc trailer zapowiada się naprawdę super jak na pierwszą część mojej ulubionej brygady superbohaterów ale też martwię się co może stać się w tej części z Infinity War bo może nas spotkać wreszcie śmierć któregoś ze superbohaterów. Jeśli chodzi o Starka to fajnie było by aby ten kryształ w jego klatce powrócił może nie w takim stopniu jak to było wcześniej ale przynajmniej przyczepiony do klatki Starka jak to było w pierwszych dwóch częściach bo nie tylko go uratował mu życie przed odłamkami ale też przed laską Lokiego jeśli pamiętacie pierwszą część Avengers :) Więc czekam jak pewnie inni z niecierpliwością na ten film i wolę zobaczyć całość niż wnioskować co może nas czekać we filmie ;)

Awatar użytkownika
MonikaChavez
Młody Agent

Postautor: MonikaChavez » 30 lis 2017, 15:32

Blacky21 pisze:W pierwszej scenie widzimy Tony'ego składającego ręce i wyglądającego na załamanego, z trailera SDCC17 wiemy że w podobnej scenerii Tony byl pokazany jak pochylał się nad bliskim śmierci Spider-Manem.

Wydaje mi się,że on tam trzyma czyjąś rękę- może to właśnie pajączek.
wiemy też że Loki przehandluje Thanosowi Tesseract wiec mam nadzieje ze Asgardczycy przetrwaja.

Czy Loki mógłby dawać kostkę komuś innemu niż Thanos? W tej scenie, gdzie w pierwszej sekundzie Loki idzie wśród ciał, jest martwe dziecko,a dalej kosmita, który był w więzieniu z Korgiem i Miekiem (taki z "wysoką" głową lub czapką?), a przynajmniej tak wygląda,więc obawiam się, że nie było żadnego "coś za coś", Tesseract za ludzi, i przeżyje tylko kilku głównych bohaterów.

Awatar użytkownika
Phenomenal
Adept

Postautor: Phenomenal » 30 lis 2017, 16:13

MonikaChavez pisze:Wydaje mi się,że on tam trzyma czyjąś rękę- może to właśnie pajączek.

To bardziej wygląda na jego lewą rękę ;) chodz być może, scena ukrywa coś więcej w zwiastunie niż w filmie, jak to ma w zwyczaju robić Marvel:)
Scena mogłaby również odnosić sie do totalnej porażki Avengersów (Tony zdaje sobie sprawę co się stało) i triumfie Thanosa
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 30 lis 2017, 16:45

Przecież nie zabiją najmłodszej postaci, o którą najpierw tyle walczyli i która ma potencjał na najwięcej filmów- z powodu wieku oraz ciekawych wątków w komiksach. Poza tym czy premiera Spider Mana 2 nie jest zaplanowana po Avengers 3? Chyba, że go wskrzeszą, ale to wtedy bez różnicy czy zginie czy nie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Artek89
Adept

Postautor: Artek89 » 30 lis 2017, 18:06

A może to właśnie jej rękę trzymał Tony ?
Obrazek

A i jeszcze jedno jeśli chodzi o zbroje mnie się zdaje że ma coś ona wspólnego z jego ubraniem które widzimy na trailerze wystarczy zobaczyć te zdjęcia na jednym widać kropki na ubraniu ,a na innym jak i w trailerze nie ma ich więc to ubranie to pewnie nowa zbroja.
Obrazek
Obrazek

tellchar
Żółtodziób
Ulubiona postać z MCU: Thor

Postautor: tellchar » 03 gru 2017, 2:33

W zwiastunie jest fragment, gdy Thanos mówi, że przy podbijaniu Wszechświata "nie liczył, że będzie przyjemnie", a to co go spotkało, poprawiło mu humor. Zapewne chodzi o Lokiego, który dał mu Teseract

Wróć do „Faza Trzecia”