Avengers: Infinity War [NEWSY]

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy
Ulubiona postać z MCU: Thanos

Re: Avengers: Infinity War [NEWSY]

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 12 kwie 2018, 20:47

Kolejna teoria, która przewija się przez moje impulsy nerwowe w mózgu, odnośnie działalności "MCU" po "Avengers 4":

"Secret Wars" to klasyk, rzecz absolutna, jak ,,superbyt" w świecie Marvela. Jednak moim zdaniem lepszym rozwiązaniem dla nowego ,,startu" czy też cyklu MCU byłoby stworzenie w nim kilku filmów o "Uncanny Avengers". Nie musiałaby być to komiksowa, stricte wierna pierwowzorowi tej grupy, kinowa drużyna. Zresztą jak sama nazwa wskazuje adaptacje tworzy się ,,na podstawie oryginału", więc w przypadku "Uncanny Avengers" dobrym rozwiązaniem byłoby dołączenie do klasycznych "Mścicieli" - tych co oczywiście pozostaną po "Infinity War" i "Avengers 4" - grupy X-menów, a doszłoby do tego po jakimś zaaranżowanym w filmie spotkaniu i to na jego początku, np. któryś z Mścicieli przychodzi na pogrzeb Charlesa Xaviera, bo tylko w tak przygnębiających okolicznościach może porozmawiać z wieloma ,,mutantami" i przekonać ich, by przyłączyli się do "Avengers", gdyż wyłania się potężne, stare albo nowe zagrożenie dla życia na Ziemi, i sama grupa "Mścicieli" po "Infinity War" nie jest tak liczna, jak wcześniej i z nieznanym lub znanym, odradzającym się wrogiem, nie jest w stanie sobie poradzić. Dlatego też pomoc ze strony "X-menów" byłaby bardzo dobra. To jeden z moich pomysłów na ciekawe połączenie dwóch dużych grup herosów w ,,nowym" MCU, co nie wymagałoby re-castingu, przynajmniej na dwa, trzy filmy. Sam Hugh Jackman chciałby grać Wolverine'a w otoczeniu "Avengers".

Adriano4795
Adept
Ulubiona postać z MCU: Tony Stark

Postautor: Adriano4795 » 12 kwie 2018, 21:26

Ja to bym inaczej widział. Mogliby z mutantami zrobić to co z Wandą i Piętro, czyli zaadaptowanie pojedynczo. Typu Storm byśmy poznali w Czarnej Panterze 2, Mistycue w Czarnej Wdowie, Juggernaut w Spider Mamie 2, o Wolverinie to by można było osobny film zrobić, Cyklopa i Jean by się gdzieś wcisnelo itd... aż w którejś scenie po napisach pojawia się Profesor... :P

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 13 kwie 2018, 9:34

Adriano4795 pisze:Ja to bym inaczej widział. Mogliby z mutantami zrobić to co z Wandą i Piętro, czyli zaadaptowanie pojedynczo. Typu Storm byśmy poznali w Czarnej Panterze 2, Mistycue w Czarnej Wdowie, Juggernaut w Spider Mamie 2, o Wolverinie to by można było osobny film zrobić, Cyklopa i Jean by się gdzieś wcisnelo itd... aż w którejś scenie po napisach pojawia się Profesor... :P

Jak wyglądał związek między Storm a T'Challą, w komiksowym Uniwersum, to wszyscy dobrze wiemy. Taka opcja w filmie MCU? No właśnie czemu nie!? Tym bardziej warto mieć na uwadze to, że taka opcja włączania poszczególnych postaci z nacji "X-men" do płaszczyzny MCU (Fox, Marvel Studios), czyli powoli, góra dwie sylwetki na jedną produkcję byłaby również całkiem rozsądnym rozwiązaniem.

Obrazek

Sequel "Spider Man: Homecoming" z Tomem Hollandem mógłby wprowadzić kogoś, z kim bractwo "X-men" miało nie raz poważne utarczki: Juggernauta. Jest to realne, ale czy aż tak możliwe? Mówi się o "Kravenie łowcy" , "Mysterio" i innych ,,złolach", z którymi Holland jako Spider-Man chciałby mierzyć się w kolejnym filmie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 13 kwie 2018, 22:31

Nowe plakaty widowiska

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 14 kwie 2018, 21:51

Plakaty, jak widać, przechodzą w decydującą fazę stylizacji, kolorystyki i możliwych wariacji jeśli chodzi w powyższym przypadku o ich zadanie: promocja "Avengers: Infinity War". Chciałbym by więcej tych plakatów nie wychodziło, nawet gdyby były to czyste fanarty, które niesamowicie szanuję i lubię - styl indie czy styl ,,plakatów propagandowych American dream z lat 50-tych XX wieku".Powiedzmy, że w tu zrobiłbym wyjątek i z chęcią, w przypadku "Wojny bez Granic" coś takiego bym zobaczył.

Hiroyuki Sanada - to postać, o której w środowisku aktorów mówi się, że zagra w "Avengers: Infinity War" ponoć kogoś epizodycznego, ale ważnego dla samego wydarzenia. W kogo wcieliłby się Sanada, czy w któregoś ,,złola" od Thanosa, jakiegoś ziemskiego naukowca, czy kogoś znajomego od strony "Avengers" i ich ekipy, to nie do końca wiadomo. Wiadomość o roli aktora pojawiła się wiele miesięcy temu, tak przynajmniej słyszałem. A Wy wiecie coś o angażu Sanady w "Infinity War" i o tym jacy aktorzy, których ,,nie wymieniono" w czołówce się tam pojawią? Oby nie było nagłego skoku wrażeń, gdy w trakcie seansu w jakiejś scenie wyskoczy mi... Jim Carrey. Z tym to już przesadziłem. ;)

Awatar użytkownika
Dann
Adept

Postautor: Dann » 21 kwie 2018, 8:25

Pojawiły sie dwa dłuższe clipy, ktore krazyły na youtube od kilku dni.

https://www.youtube.com/watch?v=gMzzxnh0zQg

https://www.youtube.com/watch?v=gMzzxnh0zQg

Awatar użytkownika
Artek89
Młody Agent

Postautor: Artek89 » 21 kwie 2018, 11:36

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 21 kwie 2018, 21:08

Artek89 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=GY5w4P5oo00

Widać, ów materiał video, to zlepek ,,tv spotów" promujących "Avengers: Infinity War". Wiele z tych fragmentów widziałem, lecz wiele z kolei to czysta nowość. Ciekawi mnie co będzie działo się z Grootem, skoro James Gunn przyznał, że ,,Baby Groot" to syn Groota - drzewiastego homoida z poprzednich "Strażników Galaktyki". Jaką w tym wszystkim, w "Wojnie bez Granic" dojrzewający powoli Groot, będzie pełnił rolę? Czy da coś od siebie w walce z hordą Thanosa, czy będzie tylko dodatkiem? Możliwe, że będzie spełniał jakieś inne strategiczne role. Fani dla dorastającego "Groota" nie mają chyba litości i jego obecność na jednym z trailerów do "Avengers: Infinity War", zachowanie i w ogóle wygląd porównują do Golema z Władcy Pierścieni. Mówi się, że Groot w "Infinity War" będzie kimś jak sarkastyczny, rozwydrzony nastolatek.

Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Agent Tarczy

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 23 kwie 2018, 20:00

Szukam ekipy na "Avengers: Infinity War" do Galerii Plaza w Krakowie, na seans IMAX 3D 27 kwietnia, tj. w piątek o 16.10. Kto chętny? Proszę kopiować wiadomość, wklejać dalej na fora, pytać się znajomych, a jak ktoś by się w końcu znalazł to proszę wtedy o info do mnie.

Awatar użytkownika
Artek89
Młody Agent

Postautor: Artek89 » 29 kwie 2018, 11:38

Jestem zaskoczony w necie już jest wersja 720p do pobrania i obejrzenia :shock:

Wróć do „Faza Trzecia”