Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Awatar użytkownika
Artek89
Adept

Re: Avengers: Infinity War [czekając na premierę]

Postautor: Artek89 » 17 mar 2018, 22:36

Po trailerach wnioskuje że możliwe jest że zginie ze dwóch bohaterów (nie mówię że na pewno ale jeden to bardzo prawdopodobne) po tym jak widać Starka z rozwaloną połową zbroi pewnie we walce z Thanosem i pewny raczej jestem że nie straci ręki bo ta która podobno ma stracić to prawa ręka która wygląda gdy na rękę się nakłada zbroja to prawa ,a Tony trzyma prawą dłonią inną dłoń.
Kolejna rzecz jaką dało mi się zauważyć to że część ujęć jest z miasta Czarnej Pantery ,a inne z Nowego Yorku jak się nie mylę i za pewne będą toczyć się dwie walki za pewne pierwszą linią obrony będą bohaterowie z miasta tacy jak Tony , Doctor Strange (Co do Banera nie mam pewności jeśli rzeczywiście będzie walczyć w zbroi Hulbustera jak większość uważa) ,a drugą będzie reszta w mieście Pantery.

Nie wiem jak wy uważacie czy w części mam racje albo i nie ale jeśli coś sprawdźcie dokładnie sami trailery i coś pewnie też wyłapiecie jak ja o których właśnie wam napisałem ale jeśli rzeczywiście ktoś zginie to na pewno stawiam że IronMan ,a raczej Tony będzie tym kimś. I nadal zostaje przy tym że rękę którą trzyma to ręka Peper która występuje w tej części i fajnie że Strażnicy będą walczyć w mieście z Tonym , Spidermanem i Strangem.

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 17 mar 2018, 23:15

Wszelakie spekuluje co do śmierci członków Avengers dotyczą filmu Avengers 4, nie 3.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eryk0201
Początkujący Bohater

Postautor: Eryk0201 » 18 mar 2018, 20:02

Ostatnia shawarma :v
Obrazek
~BossLogic
Obrazek

Awatar użytkownika
Crosoverliker
Moderator Chatu
Ulubiona postać z MCU: Iron Man, Spider Man

Postautor: Crosoverliker » 22 mar 2018, 22:58

https://naekranie.pl/aktualnosci/avenge ... ny-3035048

Bardzo ciekawy i oryginalny element kampanii reklamowej. Tylko liczyłem, że zobaczę tam nowe (krótkometrażowe i zbędne dla fabuły, ale j
ednak) produkcje MCU, ale się na to nie zapowiada.

P.S. Universum z kreskówkami z superbohaterami ma swoją nazwę? Czy to jest to samo universum, do którego należą np. Toy Story czy Myszka Miki? W końcu animowani Avengers dostaną cameo w Ralphie Demolce 2.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate_Bishop
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Hawkeye

Postautor: Kate_Bishop » 10 kwie 2018, 7:24

Czy ktoś widział Clinta? Nie ma go ani w zwiastunach, ani na plakatach... Albo to ja jestem ślepa...
"Poświęcenie to najdoskonalsza forma oddania." ~ja

Awatar użytkownika
Vapid
Początkujący Bohater

Postautor: Vapid » 10 kwie 2018, 10:45

Kate_Bishop pisze:Czy ktoś widział Clinta? Nie ma go ani w zwiastunach, ani na plakatach... Albo to ja jestem ślepa...

Pojawił się tylko na jednym plakacie z San Diego Comic-Con. Oprócz tego jest skrzętnie ukrywany, ale jakąś rolę w Infinity War z pewnością ma.
Obrazek
"W życiu przecież chodzi o to żeby głównie żyć"

Awatar użytkownika
Antmanfilmweb
Początkujący Bohater
Ulubiona postać z MCU: Deadpool, Wolverine
Kontaktowanie:

Postautor: Antmanfilmweb » 14 kwie 2018, 23:28

Moje bileciki na przedpremierę filmu w sieci kin Multikino

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
S-men_RedSkull_Army
Młody Agent
Ulubiona postać z MCU: the Rocket

Postautor: S-men_RedSkull_Army » 16 kwie 2018, 6:57

Do kina, oczywiście na seans "Avengers: Infinity War" w "IMAX 3D" wybrałbym się z gadżetem, który nakłada się na lewą dłoń i przedramię: "Rękawicą Nieskończoności", która wyglądałaby jak normalna rękawica, tzn. w środku bawełna czy poliester a na zewnątrz forma, wykończenie: silikon lub pianka obszyta materiałem z wypukłymi elementami: Kamienie Nieskończoności, żłobienia na złotej Rękawicy. Ciekawi mnie czy coś takiego jest gdzieś do kupienia! Wie ktoś może?

Wwierca mi się do umysłu jeszcze jedna zagwozdka: ,,jaki team, osoba i w jakim miejscu otworzy film pierwszą sceną?". "Strażnicy Galaktyki" z Thorem?

:shock: :shock:

Wróć do „Faza Trzecia”