Ghost Rider i Johny Blaze

Wszystko inne związane z MCU — komiksy, gadżety, konkursy, programy dokumentalne i promocyjne, wydarzenia itd.
Settokaiba
Adept
Ulubiona postać z MCU: żadna

Ghost Rider i Johny Blaze

Postautor: Settokaiba » 03 kwie 2018, 21:11

Hej,
od zawsze mnie to ciekawiło.
Może mi ktoś wyjaśnić jak to się stało, że często w późniejszych komiksach Johny Blaze podróżuje z GR ?
Np choćby w Dusze Venoma.
Nastąpił jakiś podział pomiędzy nimi i Blaze oddzielił się od Ridera ? czy ktoś inny się nim stał ?
Nie siedzę zbytnio w uniwersum GR i styczność z nimi miałem tylko w gościnnych występach oraz jeden jedyny raz w mega marvelu gdzie polowali na wampirzycę i Morbiusa ? dobrze pamiętam, że coś takiego tam było ?
Tyle wiem, że Blaze był Riderem, a co się tam potem wyczyniło że było ich dwóch ?

Awatar użytkownika
Eryk0201
Początkujący Bohater

Re: Ghost Rider i Johny Blaze

Postautor: Eryk0201 » 03 kwie 2018, 21:22

Nie wiem jak to było akurat w tym komiksie, ale ogólnie Ghost Riderów było wielu. Jest np. Carter Slade jeżdżący konno, Alejandra Jones i popularny ostatnio Robbie Reyes jeżdżący Dodge'em Chargerem. Być może to jeden z nich.
Obrazek

Settokaiba
Adept
Ulubiona postać z MCU: żadna

Re: Ghost Rider i Johny Blaze

Postautor: Settokaiba » 03 kwie 2018, 22:01

o Carterze wiem, ale w tych komiksach były jak najb. klasyczne GR.
ten typowy Rider władający łańcuchem, w klasycznej kurtałce z ćwiekami, bransoletami i jeżdżący tym konkretnym klasycznym szarym motorem z dziwaczną płytą imitującą czachę - wiadomo o co chodzi.
dla mnie wygląda to jakby Blaze oddzielił się od Ridera. ale co ja tam wiem. dlatego chciałbym sie dowiedzieć co tak naprawdę się tam wydarzyło.

Wróć do „Inne”